Skocz do zawartości

jaki gaz ddo bmw e32 3.0l


andrew96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Stag jest ok. Miałem w E38 Staga 300+ chodził fajnie teraz w E32 mam LPGgaz (polskia sekwencja) i żadnej różnicyw stosunku do staga. Jak jest dobrze założona i wyregulowana to musi być dobrze. Jednak trzeba pamiętać że benzyny nie przeskoczy i na pewno w jakimś stopniu szkodzi naszym bumom. W mojej po 90tyś km jazdy na gazie zaczęły zapiekać się wtryskiwacze benzynowe i falowała na wolnych oraz nie wchodziła na wolnych. Chłopaki z Piły (Hamrad) właśnie mi zmieniają wszystkie wtryskiwacze (na marginesie pozdro dla Radka i Płaczka Hamera - wie o co chodzi :D )

Także gdyby mnie było stać napewno jeździł bym na benzynie ale cena już dobiła do 5zł więc LPG :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne, zeby byla zakladana w warsztacie, ktory ogarnia temat.

 

Panfil ma rację, podstawa to warsztat gdzie chłopaki ogarniają temat ,a sama instalka jest już mniej ważna

 

Wertus LPG też ładnie podskoczył 2,67/litr :? słabo to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertus LPG też ładnie podskoczył 2,67/litr słabo to wygląda

Ja tankuje w Trzciance za 2,48 na Wasbruk-u cena na 16.12.2010 więc i tak dużo taniej niż benzyna. Na LPG przejechanie moją 4.0V8 100km ok 43zł na PB 77zł czyli na każdych 100km 34zł w kieszeni czyli ja w miesiącu przy moim jeżdżeniu zyskuje min 350zł a to już sporo bo rocznie 4200zł. Ale jestem świadomy że napewno benzynka to najlepsze rozwiązanie dla auta. Mi wczoraj chłopaki z Piły (Hamrad) musieli wymienić wszystkie wtryskiwacze bo auto na wolnych falowało. Były już poprostu pozapiekane po przebiegu 90tyś km na LPG. Koszt 8 wtrysków 200zł (od angola bez LPG) i autko pięknie znowu pracuje, ciśnienia na każdym garze w granicach 13,5 na dość słabym akumulatorze, czyli bardzo dobrze więc jedyną rzeczą którą uszkodziło LPG są wtryski. Ale tak jak już wcześniej wspomniałem sekwencja musi być dobrze wyregulowana żeby nie zarżneła silnika. No i gaz z pewnego źródła. Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z włoskimi instalacjami jest dużo gorzej...

Bo Włoskie to tylko pizza i makaron są dobre ...................reszta badziew...........największy to auta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
osobiscie mam sterownik stag 300+ pozytyw nie potrzebuje sygnalu sond lambda ,sterowanie gazem od wtryskow benzynowych.

 

 

i taka konfiguracja z Stag 300 jest bardzo dobra osobiscie w swojej E32 miałem Stag300 i zero problemów

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.