Skocz do zawartości

[E87] czarne nerki


kuba2601

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zastanawiam sie na wymianę nerek (grilla , atrapy jak zwał tak zwał :) na czarne.

Stąd pytanie , czy takie czarne nerki wychodziły fabrycznie ? w jakimś pakiecie performance ?

Może ktoś z Was ma takie zamontowane i mógłby podzielić sie radą gdzie kupić , czy montarz trudny i jaki efekt końcowy ( zdjecia mile widziane ).

Na allegro znalazłem tylko coś takiego : http://moto.allegro.pl/bmw-e87-czarny-mat-grill-nerki-rdh-w-wa-wolwikar-i1352991389.html

Szczerze mówiąc nie przepadam za jakąś chińszczyzną , w BMW to jakoś nie przystoi.

Z góry dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja mam w swoim bmw czarne nerki ale uproscilem cala sprawe, wymienialem zderzaki na m pak i dalem do lakiernika rowniez nerki...pomalowal na matowy kolor i jest..nie sadze zeby byla duza roznica pomiedzy ori czarnymi a moimi.

Widzialem carne ori i o iel dobrze pamietam maja szerszy pasek gorrny poziomy..jak bedzie pogoda zrobie fotke i wysle ci na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukałem trochę na forum i znalazłem katalog performace : http://1er.lexsystems.de/performance_parts_pl.pdf

Są tam wspomniane nerki (cena 34 euro za sztukę ) ale zaznaczone jest ,że to dla modeli poliftowych , ja mam przedlifta , mogą nie pasować. Jak sądzicie?

 

pitrae - dzięki , czekam na foty Twojego auta , BTW - dokładałeś zderzak M-Pak tylko przód czy cały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele sprzed liftingu i po liftingu różnią się kształtem nerek. Wyjątkiem są wersje wyposażone w m-pakiet, tutaj nerki są takie same. Poza tym temat nerek był już na forum poruszany, warto poszukać ;) Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

http://allegro.pl/bmw-performance-czarne-grille-nerki-bmw-1-e87-i1989339090.html

 

tu najednym zdjeciu jest nr :cool2:

ponoc orginal jest taki sam jak od jadre pytalem sie od chlopakow z silesi i na sporcie potwierdzaj ludziska po nowym roku bede zamawial

 

mam pytanko w sprawie tylniego emblematu widze z ebylo tutaj poruszane ,chodzi mo o to czy on jest wyciagany tak jak na masce?bo rozmiary ma takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w sprawie tylniego emblematu widze z ebylo tutaj poruszane ,chodzi mo o to czy on jest wyciagany tak jak na masce?bo rozmiary ma takie same

na klej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukolo85 wymieniales go juz?i zamowiles taki sam jak na maske?

troche offtopowo sie zrobilo :) no ale ci odpowiem :) wymienialem go juz na tylniej klapie a czy jest taki sam jk na przedniej masce tego ci nie powiem :) zamawialem w serwisie i koszta byly smieszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.