Skocz do zawartości

X3 z USA


mcdr

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

chcialbym kupic x3 sprowadzaną 2 lata temu z usa

powiedzcie czy trzeba coś z takim autem robić czy nie? oraz jak jest z licznikami, tzn w szczególności z tym komputerkiem - czy da się go przełączyć aby pokazwyał np spalanie w l/km??

z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da się zrobić za pomocą podłączenia pod kompa oprócz przeciwmgielnych z tyłu. U mnie trzeba było ciągnąć wiązkę żeby podać prąd. Oczywiście trzeba dokupić przełącznik w kabinie, zamontować go i nastepnie możemy się cieszyć bezproblemowym podbiciem pięczątki na Stacji Kontroli Pojazdów :)

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, nawet nie napisałeś jaki silnik ma auto itd. i pytasz na co zwrócić uwagę...

 

to ja w takim razie proponuję zwrócić uwagę na Carfax

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 3.0 benzyna, m-pakiet, sportowe zawieszenie, automat, przebieg 28 tyś km rocznik 2006, sprowadzone 2008 r. wydruk z carfax sprawdzałem jest ok, potem książka serwisowa też ok, auto w srodku jak nowe, niektóre folie jeszcze nie zerwane nawet

 

a można to jakoś darmowo jeszcze sobie samemu sprawdzić ten carfax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

książka serwisowa? hmm... dziwne bo tam w USA nikt tego nie prowadzi. Carfax mozesz kupic na allegro za 30zł. Mam dokladnie takie auto jak chcesz kupić. Tam jest silnik M54 wiec wpisz w szukajke i wyskoczy ci co trzeba sprawdzić. Ja mam swoją 2 lata i sie nic nie dzieje a przebieg 85tys km. Fakt, moja zona nim zrobiła przez te dwa lata 17 tys km więc doświadczenia wielkiego nie mam ale nie spotkała mnie nawet najmniejsza usterka. Musisz się przygotować na spalanie w mieście na poziomie 15 litrów ale za to autko bardzo fajnie jeździ.

 

Aha i zwróć jeszcze uwagę na skrzynię bo w tych X3 siedzi GM, który lubi czasem szwankować, o tym też jest sporo na forum...

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.Też nabyłem x3 sprowadzone z USA i kilka wpadek zaliczyłem .Większość problemów można wyprostować.Został mi jeszcze tylko prędkość w milach.Trzeba wymienić tarcze.Wydech inny z przepustnicą i strasznie basowo chodził.Nawet na początku podobał mi sie ale mnie zmęczył.Przyczyna ułamany wężyk siłownika przepustnicy pod zderzakiem.Ostatnio wymiana świateł na bixenon po lifcie i następne problemy ,brak długich,migaja.Ale autko jest OK i jeszcze je po testuję.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
alexigor pisze , że trzeba wymienić tarcze prędkościomierza, mam pytanie wymiany dokonujesz sam a moze zleczasz skąd masz tarcze. Także posiadam X3 w milach i małe cyferki trochę mnie złoszczą. Co do świateł przeciw mgielnych instalacja u mnie była wykonana wymieniłem moduł włącznika i światła odpaliły. jeśli chodzi o postojowe żółte to już miałem rozmowę z miśkami ale skoncentrowali się na mandacie za prędkość. Przypomniał mi się jeszcze jeden temat światła do jazdy dziennej czy taki układ może montowałeś u siebie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

na początek odpowiem.Tarczki zegara trzeba pobrać z licznika na eu.Ceny od 250zł na al....ro.Mój elektryk jest czujny i za same tarczki z wymianą chce 200zł.

Lampy przełączył mi komputerem na europe i dodatkowo nie muszę włączać świateł bo palą się po kluczyku a automat działa jak wcześniej.Jedyny minus -brak pozycji.Tak czy inaczej wymieniłem lampy z ringami po lifcie za 1800zł.Moje amerykańskie poszły za 350zł.Teraz ringi z dokupionym ledem podłączone są pod światła mijania ale coś nie trybi bixenon .Migotał więc go odłączyłem i długie mam z żarówek obok.Adaptacja nowszych lamp i przeróbka wtyczek na lifty u tego samego elektryka 200zł.Jak wymienię tarczki będę miał europę.Radio i licznik przestawił mi wcześniej.

Brakuję mi tylko światła przeciw mgłowego z tyłu.Opisz dokładnie jak to zrobiłeś.Czy wiązki pasowały i wystarczy wymienić tylko włącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przeciwmgielnych z tyłu to u mnie trzeba było prowadzić wiązkę i zmienić przełącznik w kabinie

 

co do pozycyjnych z przodu to w USA lampach nie ma oprawek na żarówki tylko są same dziury więc trzeba je w lampach zamontować, podłączyć, zakodować na kompie i gra

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.