Skocz do zawartości

320d brak kontrolek migaczy DISABLED


chudy11511

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem ciekawy czy udało się komuś dotrzeć do tego co było przyczyną tego problemu, ja mam teraz podobny tylko u mnie raz są a raz nie ma kontrolek migaczy, świateł, tego samochodu co pokazuje otwarte drzwi i razem z tym zmieniarka przestaje łączyć się z radiem ale sama pracuje bo słychać jak obraca jeszcze płyte a jak nagle wszystko wraca to i zmieniarka z normalnie łączy się z radiem i gra. Dzwoniłem do elektryka powiedział że zna ten problem ale chce 400 zł za naprawe a jak spytałem czy trzeba zamówić jakieś części to powiedział że wie co to jest i nie trzeba jak ktoś ma jakies pomysły co jest przyczyną niech się podzieli bo 400 zł drogą nie chodzi :D :lol:

 

 

Hej kolego u Ciebie to wyglada jak zwarcie lini K do masy i czesta przyczyna jest uwalona plytka (sterownik ) webasto . Ja mialem dokladnie tak samo na poczatku zdarzalo sie to sporadycznie i pewnego pieknego dnia okazalo sie ze mam zajety wekend w poszukiwaniu co i jak i po calym dniu poszukiwan wkoncu znalazlem.

Prędkość nie zabija, tylko gwałtowne jej wytracenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem że częstą winą tej usterki jest sterownik webasto ale problem polega na tym że ja webasta nie mam

a co to wogóle jest ta linia K(jeżeli odpowiedź na moje pytanie o linie K jest oczywiste to przepraszam ale na elektryce w samochodzie to ja za bardzo się nie znam) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam jestem ciekawy czy udało się komuś dotrzeć do tego co było przyczyną tego problemu, ja mam teraz podobny tylko u mnie raz są a raz nie ma kontrolek migaczy, świateł, tego samochodu co pokazuje otwarte drzwi i razem z tym zmieniarka przestaje łączyć się z radiem ale sama pracuje bo słychać jak obraca jeszcze płyte a jak nagle wszystko wraca to i zmieniarka z normalnie łączy się z radiem i gra. Dzwoniłem do elektryka powiedział że zna ten problem ale chce 400 zł za naprawe a jak spytałem czy trzeba zamówić jakieś części to powiedział że wie co to jest i nie trzeba jak ktoś ma jakies pomysły co jest przyczyną niech się podzieli bo 400 zł drogą nie chodzi :D :lol:

 

Witam serdecznie chętnie bym poczytał o jakimś rozwiązaniu tego problemu , u mnie jest to samo , przeważnie jest to wina wilgoci bo jak jest ciepło to jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

w moim przypadku to była wina jakiejś kostki znajdującej się gdzieś w okolicy zawiasów prawych przednich drzwi

( dokładnie nie opisze która bo oddałem auto do elektryka i odebrałem już naprawione )

zaciekała tam woda i wszystko po korodowało a na inpie też pokazywało moduł świateł ponieważ komputer nie mógł się połączyć z kilkoma modułami w tym również świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.