Skocz do zawartości

318i lift palą się światła przednie


MI-24

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.. mam problem ponieważ wczoraj spaliły mi się w jednym momencie obie żarówki świateł mijania.prawa i lewa przód. zakupiłem 2 sztuki i problem znów się pojawił.... Dodam iż auto stało nieużywane 6 dni , ale akumulator wyciągnięty był ...bo mrozy były straszne... Bardzo prosze o pomoc... bo zbankrutuje na kupnie żarówek h7 :( ...

P.S.

2 tygodnie temu zmieniałem lampe prawą przednią,zakupiłem ją na allegro...Miała być oczywiście dobra... jak się okazało coś jest pęknięte i wkład z żarówką światła mijania nie jest stabilny... znajomy polecił bym gąbką usztywnił :) i pytanie - czy prawa lampa może odpowiadać za to że spala się żarówka w lewej lampie? czy może problem leży gdzie indziej..?

 

Za pomoc bardzo dziękuje

 

MI-24

Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po trasie zaobserwowałem po otwarciu maski iż zawilgocone są kable, które są owinięte taśmą izolacyjną w okolicach prawej lampy... ale nie wiem czy te kable się gdzieś łączą z lewą lampą.... Dodam ,że żarówkę w obydwu lampach zmieniałem w listopadzie.... Pytanie czy może wymienić całą instalacje kablową prowadząca do lamp? nie wiem z jakim problemem pojechać do "elektryka" . . .
Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.