Skocz do zawartości

320d - pytanie o wtryskiwacze


E46master

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Proszę osoby które się znają o wypowiedź na temat tych wtrysków, http://allegro.pl/wtryskiwacze-paliwa-bmw-320d-e46-150km-i1341950241.html

Czy dane na tej kartce potwierdzającej są ok i czy napewno sprawne. Potrzebuje jeden wtrysk, który ma lepsze wartości.

I jeszcze jedno pytanie, jak wtryski koduje się w Inpie??? Czytałem kilka razy, że jest taka opcja. Roger-nysa pisał kilka razy że da rade to zrobić. Proszę o krok po kroku gdzie i jak mam ro zrobić. Mam jeden wtrysk uszkodzony, znalazłem takie wtryski jak widać na allegro, niby sprawdzone. Z tego co wiem musze go zakodować, czyli wpisać gdzieś numer z głowki wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Owszem będą pasować fizycznie, silnik będzie pracował.

Jednak nie zakodujesz ich do swojego ECU. Twój soft nie ma możliwości wpisania 7 znaków.

Najlepszym rozwiązaniem przy wkładaniu ich na siłę ,było by skasowanie wpisanych przez producenta korekt .

Pozdrawiam Krzysiek

Edytowane przez ROGER-NYSA

Doskonale znam aplikacje diagnostyczne DIS i Inpę , diesel w BMW jest prosty.

Masz awarię ,kłopoty,szukasz pomocy..forum to dobre miejsce aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

Po prostu napisz w czym kłopot, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qo536_ccc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Owszem będą pasować fizycznie, silnik będzie pracował.

Jednak nie zakodujesz ich do swojego ECU. Twój soft nie ma możliwości wpisania 7 znaków.

Najlepszym rozwiązaniem przy wkładaniu ich na siłę ,było by skasowanie wpisanych przez producenta korekt .

Pozdrawiam Krzysiek

 

Ok, dziękuje za odpowiedź. Nic na siłę, poszukam wtrysków takich jak mają być. Zasugerowałem się poprostu tym że mają dokument potwierdzający sprawdzenie.

Poszukam i zrobię tak, jak ma być. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.