Skocz do zawartości

Nie działa kluczyk (karta) E60 2007 lift.


RafiRud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem auto,ale jak to bywa przy kupnie emocje wzięły góre i nie sprawdziłem wszystkiego.Okazało się że zapasowy klucz mi nie działa jak wkładam do stacyjki (pokazuje się skreślony klucz na OBC) i nie działają żadne przyciski od otwierania itp. Chciałem wymienić baterię,ale podobno te klucze ładują się w stacyjce.Były właściciel jak do niego dzwoniłem stwierdził ,że nie używał go wogóle tylko leżał w szufladzie nonstop.Co mam teraz zrobić ,aby go uruchomić?Czy poza wizytą w ASO są jakieś sposoby ,aby go naładować ,czy zakodować czy jeszcze co innego-nie wiem czemu padł,ale domyślam sie że jest rozładowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Większy % samochodów sprowadzonych nie ma kompletu kluczy , nasi handlarze aby nie było "lipy" przy sprzedaży samochodu schodzenia z ceny bo nie ma kompletu kluczy dają ci zapasowy na sztukę z innej BMW .

Używanego kluczyka nie zakodujesz , tylko nowy .

Cena w serwisie z tego co słyszałem to chyba ok. 700- 800 zł oraz kilka dni czekania .

Nie słyszałem aby sam od siebie kluczyk wciskany w BMW się rozkodował . Tym bardziej że klucze BMW są dosyć dobre .

Jeżeli jesteś pewny że klucz jest z tego auta , możesz go wsadzić do stacyjki i zostawić na kilka godzin , może sam się naładuję bo te kluczyki ładują się w stacyjce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.