Skocz do zawartości

320d - Roznica między klockami przed i po lifcie?


michal_325d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy jest jakas roznica między klockami do e46 320d 150km przed i po lifcie?? z tego co sie orietuje to nie ale chce sie upewnic. Drugie moje pytanie to jakie klocki zalożyc. Dodam ze posiadam niedawno zalozone tarcze textara i mialem klocki textara ale strasznie szybko mi sie wytarly. Teraz mam dylemat jakie klocki zalozyc czy ate?? ale na forum znalazlem pare postow ze trzepie kierwonica na ate.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest jakas roznica między klockami do e46 320d 150km przed i po lifcie?? z tego co sie orietuje to nie ale chce sie upewnic. Drugie moje pytanie to jakie klocki zalożyc. Dodam ze posiadam niedawno zalozone tarcze textara i mialem klocki textara ale strasznie szybko mi sie wytarly. Teraz mam dylemat jakie klocki zalozyc czy ate?? ale na forum znalazlem pare postow ze trzepie kierwonica na ate.

 

srednica tarcz jest inna

przód przed liftem 286 po lifcie 300

tył przed liftem 276 po lifcie 294

tak wiec klocki sa inne

polecam jednak textar mimo ze sa miekkie starczaja na ok 20tkm lub ate

poza tym przed liftem silnik ma 136KM a 150 KM jest po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam po lificie. Moje textary wystaczyly mi na 10tys. wiec jestem w szoku fakt ze jazdy tylko po warszawie ale bez przesady troche malo. A co do tych klockow tez tak mi sie wydawlo ze sa inne ale w sklepie powiedziano mi ze sa takie same wiec zglupialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest jakas roznica między klockami do e46 320d 150km przed i po lifcie?? ...

po pierwsze silnik 150KM był tylko po lifcie

tak więc tarcze duże jak to napisał bolo73

np. z TRW do przodu

DF4055 - tarcze

GDB1348 - klocki

GIC168 - czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.