Skocz do zawartości

Swap m50b20nv na m52b28 Problem z odpalaniem POMOCY!!!


karole36qp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zrobiłem swap z m50b20 na m52b28. Nowy silnik wcześniej współpracował z automatyczną skrzynią biegów, teraz jest manual. Włożyłem silnik wraz z osprzętem instalacją kompem i ews-em. Podłączyłem no i auto odpaliło. (to było wczoraj) Dziś odpaliłem jeszcze raz i odpowietrzałem układ chłodzenia (temperatura w normie na połowie wskaźnika). Samochód chodził około 15minut, po czym zgasiłem... No i na tym koniec, mogę kręcić i kręcić nawet nie beknie :cry2: ... Brak iskry paliwo podaje. Co mogło się stać :?: Podobno w wiązce z automata trzeba coś mostkować :?: może to być przyczyną ?? Ale dlaczego odpalała wcześniej ?? Ews podłączony ze schematu podanego na innym forum.. Nie mam pojęcia co się dzieje :( :( Czy po przekręceniu stacyjki na zapłon w module ews będzie słychać jakiś odgłos ?? A i jeszcze jedno wcześniej jak podłączałem kleme do aku to syrena pod nogami kierowcy dawała dźwięk a teraz jest cisza :? nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Proszę o pomoc :(

 

Do tej pory walczyłem z ustrojstwem i dodam ze wtyczki pod kolektorem ssącym od czujników położenia wałka rozrządu i wału miały pod gumową osłoną skruszone koszulki i w jednym wszystkie 3 stykały się do kupy. Po izolowałem ale dalej nic możliwe że padły czujniki od tego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.