Skocz do zawartości

323i wymiana amorow tyl czy od e46 podejda?


Stelmacher

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w mojej coupejce bije cos z tylu przy "mieszaniu" kolami;/, lacznik elastyczny ok poduszki pod silnikiem ok pod skrzynia tez ok podpora walu nie ma oznak luzu ani nic(nowa juz kupiona i w przyszlym tygodniu jak znajde czas to wymienie) ale dzis u mechanika zauwazylismy wyciek z prawego amora wiec mysle moze amor przy max obciazeniu nie trzyma chociaz tak sie sklada ze bylem tez dzis na przegladzie i wyszlo 24% lewy i 25% prawy ma zurzycie wiec prawie nowki ale mam komplet amorow od swojej dawnej e46 i w zwiazku z tym pytanie beda pasowaly na tyl do e36?

jezeli podejda to napiszcie czy trudna jest wymiana bo amorow jeszcze nie wymienialem ale mysle ze nic skomplikowanego tam nie ma ale wole zapytac o jakies niespodzianki ;)

pozdrawiam

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wymieniałem amortyzatory z tyłu w mojej e36 z zawieszeniem m-sport na standardowe. W katalogu niby były dedykowane do e46 ale normalnie pasują do e36.Dodam że w moim przypadku moje stare amortyzatory miały około 2,5cm krótszą sztyce :o A po założeniu zwykłych

auto minimalnie sie podniosło i troszke jakby twarde było(dodam że założyłem amory firmy Monroe gazowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.