Skocz do zawartości

Problem z nawiewem/silniczkiem wentylatora.


dash4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie zaznaczę że właśnie skończyłem przeglądać forum w poszukiwaniu podobnego tematu - widocznie jakoś mi umknął.

 

Sprawa wygląda tak że przed wczoraj środkowe nawiewy przestały(bardzo słaby nadmuch przy max nastawieniu klimatronika) wiać ciepłym powietrzem. Ustawiając pokrętło środkowego nawiewu na "3 czerwone kropki" z kratek wydobywało się średnio ciepłe powietrze- nie to co wcześniej- kiedy to po ustawieniu w taki sam sposób nie można było prawie utrzymać reki przy kratkach ponieważ powietrze było aż tak gorące. Dodatkowo siła nadmuchu też była znacznie mniejsza niż wcześniej. Podkreślam że ten objaw był tylko na "3ch czerwonych kropkach". Na "3ch niebieskich kropkach" z nawiewu robiła się lodówka i prawie urywało łeb siłą nadmuchu.

Dziś wydaje mi się że sytuacja się poprawiła- tj. zwiększyła się siła nawiewu i temperatura na + ale mimo wszystko odnoszę wrażenie że to jeszcze nie jest to.

Inny nowy objaw to to że zaczął mi buczeć silniczek wentylatora i to dość głośno- pomaga jedynie włączenie nawiewu na max, lub wyłączenie go w ogóle i ponowne włączenie.

 

Co to za objawy? czy nie długo będę musiał coś naprawiać? może ktoś się z czymś takim spotkał?

Z góry dziękuję za odp.

Pozdrawiam

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.