Skocz do zawartości

Zniszczona obudowa filtra oleju, nie da się wymienić.


Beton86

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi pomoże i coś doradzi. Przy zmianie pakietu filtrów i oleju stała się tragedia. Dekielek nie odpuścił pod żadnym kluczem i się połamała jego nakrętka. Teraz nie ma jak wykręcić dekielka i wymienić filtr. Swoją drogą czy da się to gdzieś dokupić np. ASO albo gdziekolwiek używane czy trzeba cały komplet obudowy filtra oleju? Wszystko widać na tym zdjęciu.

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/4d28346a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na ten sam pomysł wpadłem i kluczem do filtra to potraktowaliśmy ale jest tak dokręcone, że się tylko ślizgał i zdzierał ten plastik. Chyba jedynie pozostało rozcięcie tej obudowy i założenie nowej. Na pewnym portalu aukcyjnym jest taka pokrywa ale jedynie do tds-a i nie wiem czy będzie pasować. W aso boję się pytać o cenę. Ktoś podczas poprzedniej wymiany chyba nie zastosował się do ostrzeżenia dokręcać z 25nM :/ Nie mogę teraz wymienić filtra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak chcesz to zobacza czy mam to w garażu

jak co to połowa z tego co w serwisie

 

Jak wszystkie dekle są takie są takie same i pasuje też do 3.0d to biorę. A do tego masz uszczelkę czy bez? Jak ktoś to tak do...kręcił to nie wiem w jakim stanie będzie uszczelka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak chcesz to zobacza czy mam to w garażu

jak co to połowa z tego co w serwisie

 

Jak wszystkie dekle są takie są takie same i pasuje też do 3.0d to biorę. A do tego masz uszczelkę czy bez? Jak ktoś to tak do...kręcił to nie wiem w jakim stanie będzie uszczelka :?

 

uszczelka jest zawsze nowa z filtrem oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.