Skocz do zawartości

Czy ktos moze to zna?- interesujace


markozlo

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzcie co znalazem , jezeli wierzyc opisowi to jest ok.Tylko ze te wszystkie opisy to " zlote gory obiecuja". Gdzie jest nasz interfejs Guru? :D ....Nerwus prosze sie wypowiedziec. :lol:

Moze to ktos juz posiada?

http://doitauto.de/product/de/BMW-Diagnose/ADS-OBD-Ediabas-Inpa-Interface-fuer-alle-Versionen.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bmw-diag.pl/index.php tam jest dobrze znany użytkownik "tester" zajmuje się takimi fejsami

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

@markozlo

 

mam tego fejsa i śmiga bez problemów (DIS, INPA; naturalnie dzięki informacjom i wskazówkom tego forum). W do-it-auto kosztuje 95 euronów + koszt wys. a na ebay.de 99 z darmową wysyłką. Trzeba przyznać, że wysyłka jest ekspresowa. Zamówiłem w pon. o 19, płacąc PayPalem a DPD dostarczyło go już w środę o 13. W ogóle na niemieckich forach jak e39forum, 7erforum czy motor-talk ma dobre opinie. Spójż na oceny sprzedawcy na ebayu.

 

pozdro

 

Evil :diabel_faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
@markozlo

 

mam tego fejsa i śmiga bez problemów (DIS, INPA; naturalnie dzięki informacjom i wskazówkom tego forum). W do-it-auto kosztuje 95 euronów + koszt wys. a na ebay.de 99 z darmową wysyłką. Trzeba przyznać, że wysyłka jest ekspresowa. Zamówiłem w pon. o 19, płacąc PayPalem a DPD dostarczyło go już w środę o 13. W ogóle na niemieckich forach jak e39forum, 7erforum czy motor-talk ma dobre opinie. Spójż na oceny sprzedawcy na ebayu.

 

pozdro

 

Evil :diabel_faja:

 

Tylko gorzej jak się coś wysypie to wtedy Turecki Niemiec powie "Ich weiss nicht". Z tego co wiem to pomoc na wysłaniu instrukcji instalacji się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.