Skocz do zawartości

przeźroczysty plastik na lampie


rafał77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może jestem zbyt szczegółowy ale niedawno naprawiłem lampy(wymieniłem regulatory) w mojej bmw i niewiem jak dokładnie je ustawić bez pomocy aso .Zobaczyłem na lampie okrągły przeźroczysty plastik a pod nim kawałek blaszki i jak kręciłem ustawieniem lampy blaszka się przesówała ustawiłem ją w centrum tego okienka i teraz się zastanawiam czy to okienko w ogóle słóży do ustawiania światemł może mi ktoś odpowie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może jestem zbyt szczegółowy ale niedawno naprawiłem lampy(wymieniłem regulatory) w mojej bmw i niewiem jak dokładnie je ustawić bez pomocy aso .Zobaczyłem na lampie okrągły przeźroczysty plastik a pod nim kawałek blaszki i jak kręciłem ustawieniem lampy blaszka się przesówała ustawiłem ją w centrum tego okienka i teraz się zastanawiam czy to okienko w ogóle słóży do ustawiania światemł może mi ktoś odpowie :roll:

jeśli dobrze rozumia to blaszka w okienku służy do przestawiania anglia - europa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie niema tego opisanego kompletnie nigdzie nie mogę znaleźć opisu. :cry:

 

Jak to nie?

W instrukcji jest wzmianka do czego sluzy.Na lampach jest naklejka w ktora strone przesunac zeby bylo na Europe a w ktora zeby bylo UK.

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lampach jest naklejka

szczerze to nigdy takiej nie widziałem

 

Ja mam :P

http://img535.imageshack.us/img535/7004/p2017161010.jpg

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszka służy tak jak wcześniej koledzy napisali do przesłony strumienia światła (anglik, usa, europa).

(ostatnio majstrowałem przy reflektorach przednich, więc wiem już o nich prawie wszystko :))

 

ps. ustawienie świateł kosztuje 10zł na stacji diagnostycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.