Skocz do zawartości

turbiny nie slychac?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jestem swiezym posiadaczem bmw e39 2.5tds 97r.

mam pytanko odnoośnie turbiny

wogole nieslychac turbo a ciagnie dopiero od 2,5 tys. obrotow

silnik drży na wolnych obrotach (skacze) . jak jade na dowolnym biegu przy malych obrotach silnika i probuje dac delikatnie gazu autko tak skacze (szarpie) dziwnie . czy jest to moze spowodowane nie dzialajacej turbiny? prosze o dorady z gory dziekuje!! :)

Opublikowano
  • Autor
witam spr. jednak turbinka chodzi tylko niewiem w jakim stopniu.
Opublikowano
  • Autor
tyle osob wchodzi a nawet nikt nic nie napisze !!! wescie wspomożcie!!!
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
tyle osob wchodzi a nawet nikt nic nie napisze !!! wescie wspomożcie!!!

prawdopodobnie przepływomierz powietrza

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
posprawdzaj przewody, moze sterowanie turbo, nie wiem jak w 525 ale w 530 d sterowane turbo jest na podcisnienie, często przecierają się przewody, oraz czasmi trzeba czyscic elektrozaworki
Opublikowano
przede wszystki diagnoza INPĄ lub DISem w live data
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
dziekuje wam moi mili ale podobno niie ma jej slychac, mi gwizdze tylko na zimnym silniku. puziej nie, ale buta ma.takze jest ok.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
to ze trzesie buda to spowodowane jest zbyt wysokim biegiem (redukcja do dolu o jeden a czasem nawed i dwa i musi ciagnac) a to ze ciagnie od 2.5 tys obr. to normalna sprawa bo od tylu wloncza sie turbo(ten typ tak ma :D )
Opublikowano
a to ze ciagnie od 2.5 tys obr. to normalna sprawa bo od tylu wloncza sie turbo(ten typ tak ma :D )

nie rozumiem tego co napisałeś...

Opublikowano
dziekuje wam moi mili ale podobno niie ma jej slychac, mi gwizdze tylko na zimnym silniku. puziej nie, ale buta ma.takze jest ok.

Zdarza się że na niskich pogwizduje turbinka,natomiast w momencie doładowania powinieneś słyszeć świst jej pracy,a tym bardziej pod obciązeniem jej.Nie rozumiem tylko tej wypowiedzi "mi gwizdze tylko na zimnym,póżniej nie,ale buta ma" chodzi po rozgrzniu silnika czy na wyższych obrotach nie słyszysz???POzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.