Skocz do zawartości

Zablokowany przycisk Eject DVD??


kamyk_k1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z wyciaganiem plyty z napedu DVD (navi prof). Dzisiaj bawilem sie troche INPA i dogrzebalem sie do czego takiego:

http://img297.imageshack.us/img297/8628/dvdbloked.jpg

 

Co znaczy pozycja Eject possible or blocked: Software is blocking Eject Button?

Nie chodzi mi o tlumaczenie na polski tylko co, gdzie, jak to zmienic/wylaczyc/odblokowac? :D

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokowac to nie wiem, ponoć to fukcja na potrzeby wypożyczalni samochodów aby nie zginęła płyta z nawką

 

heh no tak, tylko jak kupilem auto byla org plyta navi w srodku i ja wyciagnalem dopiero po wrzuceniu mojej kopii na probe :wink: zablokowalo przycisk i od tego czasu moge wyciagnac plytke tylko za pomoca INPY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zablokowane DVD to także opcja w autach służbowych, aby nie "zgubić" albo mieć pokusę do skopiowania płyty do navi. W moim samochodzie tak było, po zakupie zostało odblokowane przez serwis. Nie mam najmniejszego problemu z używaniem nagrywanych płyt DVD (muzyka i programy), a zatem nie ma chyba opcji blokowania płyt nagrywanych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Orientuje się ktoś czy w Poznaniu (lub w okolicy) odblokuje mi ktoś napęd DVD od nawigacji w przystępnej cenie w E90 318d?

Bo serwisów autoryzowanych mam pod dostatkiem, ale chodzi mi o normalną cenę.

 

Druga sprawa to jakieś aktualizacje map do navi? Macie jakieś propozycje?

 

EDIT: W Przeźmierowie koło Poznania za 100zł mi odblokowali w 15 min. Nr tel: 602 331 950

Elektryk, Elektronik samochodowy. Samochody w warsztacie i na parkingu stały konkretne więc poziom warsztatu musi być wysoki. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.