Skocz do zawartości

Jak wyłaczyc alarm bez pilota???


Pat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam oto taki problemik bateria mi padła w kluczyku gdy ja wymienilem to juz stracil pamiec, otworzylem mechanicznie ale alarm odrazu zaczyna wyc. Czy jest jakas mozliwosc zeby go dezaktywowac bez pilota??? Jest to e39 97r Probowalem zaprogramowac ten kluczyk i sie nieda a robilem juz to kilkanascie razy ale nie podczas kiedy alarm rozsadza mi łep. prosze o pomoc :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wlaczysz zaplon to przestanie wyc i sie wylaczy. Ja tak mam ze czasami zamkne z pilota a pozniej juz niechce otworzyc i musze przekrecic kluczykiem no i wtedy wyje alarm. Ale jak przekrece zaplon to wszystko sie wylacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - włożenie kluczyka do stacyjki i przekręcenie na zapłon wyłącza alarm.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety próbowałem tak zrobić mogę nawet odpalic silnik i alarm dalej wyje!!

W takim razie masz coś dziwnie alarm podpięty. Ja dokładałem alarm po kupnie auta, jest wpięty w fabryczny kluczyk i kiedy nie mogłem otworzyć auta bo się kluczyk rozkodował to otworzyłem drzwi kluczykiem, otwarłem drzwi (zaczął wyć alarm) po czym kluczyk w stacyjce przekręciłem do zapalenia się kontrolek bodajże - czy nawet w pozycję I i alarm się natychmiast wyłączył - i tak powinno być.

 

Co do takiego trochę półśrodka - powinieneś mieć w zestawie taki malutki kluczyk. Przy syrenie alarmu - pod maską auta - jest zamek, poprzez który masz możliwość wyłączenia dźwięku alarmu (jest to przydatna funkcja gdy np coś jest grzebane przy aucie i trzeba odpiąć aku - wtedy często alarm lubi się w zbudzić bo odpięcie aku traktuje jako próbę włamu więc żeby mechanik nie musiał ryć bani wyciem wyłącza się dźwięk kluczykiem).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sprawdzilem, jak jest u mnie.

Przy uzbrojonym alarmie, odblokowanie z kluczyka, czyli zwolnienie blokady centralnego zamka z kluczyka w zamku i otworzenie drzwi z klamki powoduje start alarmu. Po ustawieniu stacyjki na pozycje 1, alarm milknie.

U mnie syrenka alarmu jest w tylnym, prawym nadkolu i nie ma zadnego kluczyka wylaczajacego syrenke.

Nadmieniam, ze jest to absolutnie fabryczny alarm i chyba, tak powinno byc u innych kolegow, jezeli nie bylo nic dostawiane, grzebane.

Syrenka ma dosyc charakterystyczny dzwiek, jest to 'pik'...'pik'..., inny jak w innych alarmach, z ktorymi sie stykalem.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.