Skocz do zawartości

Usunięcie relingów w E91


code

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
jestem przekonany, że mozna, choc nie kojarzę żadnej sztuki bez relingów. Kiedy szukałem auta znalazłem jedną E61 bez relingów i pytałem w ASO czy można dołożyc, powiedzieli, że mozna bez problemu. Zatem jak można dołożyć to można i zdjać. Na sztywnosć nie ma wpływu. Edytowane przez Natek

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, krok po kroku jak to zrobić:

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=17396

Tak, znalazłem ten link.

W ASO dowiedziałem się, że po zdjęciu relingów trzeba wymienić listwy dachowe (388zł za sztukę + malowanie)

 

a tak przy okazji to są nowe relingi (mniejszy opór mniej hałasują i według mnie fajniejsze):

http://www.e90post.com/forums/showpost.php?p=7418716&postcount=466

Ciekawe jaki koszt.

Bo generalnie relingów nie potrzebuję wcale, ale jakby cena była podoba co cena listew to może bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki koszt.

Bo generalnie relingów nie potrzebuję wcale, ale jakby cena była podoba co cena listw to może bym się skusił.

 

Cena w ASO na pewno nie będzie podobna do listew bo będzie to na luzie 2 tyś zł. Znając ceny ASO.

Poza tym pytanie jest czy te nowe relingi będą pasowały do starszych roczników, czy w tych samych miejscach mają punkty montażowe a może są przestawione.

 

I jeszcze dla potwierdzenia napiszę, że oczywiście relingi można zdjąć, ja ich nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pytanie jest czy te nowe relingi będą pasowały do starszych roczników, czy w tych samych miejscach mają punkty montażowe a może są przestawione.

Rocznik 2010 od 2009 różni się chyba tylko relingami.

Oba są poliftowe już, więc chyba powinny pasować.

 

I jeszcze dla potwierdzenia napiszę, że oczywiście relingi można zdjąć, ja ich nie mam.

Zdejmowałeś czy od początku ich nie miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczyłem nawet Waszych roczników-2009. Do Waszych te relingi zintegrowane na pewno będą pasować, ja mam rocznik 2006;). Kupowałem samochód już ze zdjętymi relingami, były zniszczone bo ktoś tak umiejętnie zakładał jakieś belki do paka czy innego sprzętu, więc ktoś wpadł na pomysł aby je zdjąć. Dostałem je przy kupnie, jedynie do piaskowania i będą idealne bo są porysowane. Z początku byłem napalony na relingi, aby je założyć, ale napisze szczerze, że z czasem bardzo przyzwyczaiłem się/polubiłem auto takie jakie jest i fajniej według mnie teraz wygląda niż z relingami:) Jedyne co bym założył to te relingi zintegrowane. Fajna sprawa, ale dobrze jest jak jest i chyba tak zostanie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Mam zalozone nowe relingi w wersji przedliftowej. Wiec smialo moge powiedziec ze pasuja. Stare mi sie nie podobaly...poszukalem nowej wersji uzywane a montaz jest banalny. Co do listew z e90 do e91...no nie da rady. Dach jest dluzszy na e91 wi3c listwy inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,podepne sie do tematu,bo chodzi o relingi wiec nie chce zakladac nowego tematu,a mianowicie czy ktos zdejmowal moze relingi z E70?mam na mysli czy sa dostepne do X5 listwy ktore mozna zalozyc po zdjeciu relingow?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.