Skocz do zawartości

Re: 325i komputer DME spalony problem z EWS


bienias00

Rekomendowane odpowiedzi

cześć a wiec mam spalony komputer w mojej e36 92 rok m50b25 bez vanosa , bez imobilajzera

 

problem dotyczy tego ze nie moge dobrac komputera zakupilem juz dwa kompy nr ktore sa na kompie (bosch ) sie zgadzaja ale auto nadal nic..

zawiozlem kompy do najlepszego elektronika w mojej okolicy i mowi ze ten spalony nie da sie odratowac a tamte srodek sie za bardzo rozni i nie idzie zrobic z dwoch jeden..

 

moze ma ktos komputer ktory by mi pasowal albo jakies porady co mam z tym zrobic.. ?

 

oznaczenie bosch 0261200402

 

na moim jest DME

a wiem ze sa motronic jeszcze czym to sie rozni ?

Edytowane przez bienias00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz bez Ews czyli Immo masz mieć brązową naklejke na numerach od ECU.Druga sprawa musisz być pewien że to jest komp bez Vanosa. Jak założysz z vanosem lub na białej naklejce to nie zapali
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzieki.. zrobiłem tak i komp jest z e36 325i 92 rok tak jak moj porownywalem na real oem to niczym sie nie roznia.. nr czesci ten sam i ani slowa o ews..

 

daje foto jak wyglada ten komp co kupiłem http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/79/14/61/1179146118 moj spalony jest taki sam tylko ma żółta naklejke ta co jest nr vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec dzis odebrałem od elektronika.. i auto nadal nie chodzi ! już2 miesiac .

mam 3 komputery

1 spalony , drugi co jest fota powyzej i trzeci wszystkie maja ten sam nr bosch sa z e36 325i z 92 roku wedlug realoem maja dme 3.1

 

przełożony czip z spalonego do drugiego nadal nie chodzi elektronik mowi ze sie gubi i nie wie o co chodzi nie umie stwierdzic czy maja imobilajzer czy nie.. bo nie ma schematu do 325i

pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam !

mam pytanie odnosnie calego systemu centralki immo i kompa. Aktualnie w samochodzie nie dziala mi centralny zamek , zacina sie stacyjka i zamek w drzwiach...postanowilem cos z tym zrobic i na allegro znalazlem okazyjnie caly zestaw tego co potrzebuje...(zamki do drzwi,zamek do bagaznika,stacyjka, modul centralnego,komputer silnika +3 kluczyki wszystko z rozbiorki jednego samochodu , wszystko sprawne i spolgra ze soba).wszystko byloby ok az zaczalem czytac na forach ze numery z kompa musze byc identyczne z tymi ktorymi mam teraz w przeciwnym razie cos bedzie nie tak.... po sprawdzeniu czesci wyszlo ze sa z bmw e36 318i ja mam 320i

I teraz czy ktos wie czy bedzie to dzialalo jezeli zmienie wszystkie te podzespoly? z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.