Skocz do zawartości

Zakup nowej serii 5


carghool

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Tez rozwazam wersje Touring czyli F11, 2.0d automat. Czy juz odebrales auto? Jak sie sprawuje?

To byloby moje pierwsze auto z napedem na tyl, zastanawiam sie jaka bedzie jazda w zimie. Mam troche watpliwosci czy nie lepiej poczekac na nowe X3. Wwiem ze trudno jest porownywac auta z roznych klas, ale wydaje mi sie ze w X3 bedzie gorszy komfort za to wieksza dzielnosc w zimie i na naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie demonizuj tylnego napędu w zimie- do normalnego poruszania się po drogach nadaje się tak samo jak przedni czy 4x4. Po prostu jeździ się z wyobraźnią.

Jadąc tej zimy na narty widziałem też Subaru w rowie ;) więc jak będziesz szarżował to i X3 pójdziesz w plener.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow, czy ktos sie orientuje jaki rabat mozna obecnie dostac na nowa serie 5 touring? Ile indywidualnie, a ile jako flota?

 

Na sedana indywidualnie 10,5% 550i w M-pakiecie (dostałem), a na 535d chcieli dać 8,5%, przed przelewem pewnie o punkt procentowy by podniesli, bo nie chcieli mi dać więcej jak 9,5% na 550i podczas rozmowy konfiguracjnej... to skonfigurowałem auto wziąłem wdruk i powiedziałem, że sprawę przemyślę... i prosze o kontakt za kilka dni, po dwóch dniach koleś zadzwonił i powiedziałem ostatecznie i niedowaołlnie 10,5% i robie przelew nawet podczas tej rozmowy... zgodził się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście imponująca cena... 202k to z akcyzą, vatem i dostarczeniem do PL? czy suma jaka zostanie tam zapłacona? I bardzo szybka realizacja... bo ja musze czekać jeszcze 2-mce... a zamawiałem jakieś 4 tygodnie temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25% :shock:

Zniżka jak na nasze warunki kosmiczna. Zamówiłem F10 520d w UK. Odbiór pod koniec października.

Identyczna konfiguracja w Polsce 272k PLN, w UK przy obecnym kursie GBP <4.7 to 202k PLN. :twisted:

 

No to rzeczywiście imponująca cena... 202k to z akcyzą, vatem i dostarczeniem do PL? czy suma jaka zostanie tam zapłacona? I bardzo szybka realizacja... bo ja musze czekać jeszcze 2-mce... a zamawiałem jakieś 4 tygodnie temu...

 

Cena z akcyzą i vatem. Auto muszę odebrać osobiście.

Realizacja nie jest wcale szybka. Samochód zamawiałem w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W UK to nie zniżka tylko inna cena! Po prostu tak BMW UK ceni sobie F10/11. Wystarczy zrobić konfigurację na stronie brytyjskiej i polskiej i wyjdzie taka różnica ;) Na tej zasadzie polscy brokerzy ściągają auta do Polski.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odbieram w polowie pazdziernika. Jeszcze nie bylo premiery w Polsce wersji Touring. Tez zamowilem 520d i mysle ze do spokojnej jady wystarczy.

 

Aloha Kolego :)

Pytanko mam czy już odebrałeś i jak wrażenia jeśli tak?

chce porównać z moimi - jeżdzę już 2 tygodnie i pewnie za 2 miesiące zacznę się rozglądać za programem +30 KM ;)

pozdr.,

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25% :shock:

Zniżka jak na nasze warunki kosmiczna. Zamówiłem F10 520d w UK. Odbiór pod koniec października.

Identyczna konfiguracja w Polsce 272k PLN, w UK przy obecnym kursie GBP <4.7 to 202k PLN. :twisted:

 

to bardzo ciekawa opcja jest

a siedział będziesz po której stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.