Skocz do zawartości

Ogrzewanie e36 318 i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich.Mam do was pytanko drodzy forumowicze:).Zaobserwowałem coś takiego u siebie w aucie jak temperatura wyjdzie poza niebieskie pole i przekręce ogrzewanie na maxa na ciepło to temp spada.Wydaje mi sie ze to normalne bo idzie wtedy chłodzenie na chłodnice.Jak go nagrzeje do 90 stopni i włącze ogrzewanie to temp nie spada.Chciałbym sie tylko upewnić?????:).
Opublikowano
  • Autor
jak najsprawniej odpowietrzyć?.
Opublikowano
  • Autor
w b-kach cały czas chodzi visco wiec tez chłodzi silnik.myśle ze to tez wpływa.jak juz sie zagrzeje to jest ok.wiec nie wiem czy odpowietrzenie układu coś da.powietrze gorące normalnie leci jak auto złapie temperature.
Opublikowano
  • Autor
u was tez tak w b-kach jest???
Opublikowano
  • Autor
Panowie potrzebuje porady.Wczoraj jechałem 60 km w trase.Rozgrzałem auto do 90 stopni włączyłem ogrzewanie i temperatura mi spadała za 1 kreske.W miescie tego nie ma.Tylko w trasie.Na dworzu było 10 stopni.Czy to jest normalne???.Visco chodzi cały czas delikatnie.
Opublikowano
Panowie potrzebuje porady.Wczoraj jechałem 60 km w trase.Rozgrzałem auto do 90 stopni włączyłem ogrzewanie i temperatura mi spadała za 1 kreske.W miescie tego nie ma.Tylko w trasie.Na dworzu było 10 stopni.Czy to jest normalne???.Visco chodzi cały czas delikatnie.

 

No to się wyjaśniło po tej wypowiedzi.

Zmień termostat ! Możliwe że ten co masz jest dobry, tylko ktoś zamontował go nie patrząc na strzałkę, która wskazuje jego górne położenie.

Tak czy siak jak już rozbierzesz to warto zmienić na nowy, bo jak się okaże niesprawny to podwójna robota.

Edytowane przez Boggy e36

Opublikowano
  • Autor
a czemu ten termostat tak powoduje??
Opublikowano
  • Autor
Witam.Powodem tego, że spadała temperatura był uszkodzony termostat:).Dzieki wielkie za podpowiedzi.Temat zamknięty.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.