Skocz do zawartości

Wymienić E60 530d na E90 335i coupe?


jarek_pr

Rekomendowane odpowiedzi

w jakim aso? BMW?

co tam robisz? na jakim stanowisku? elektryk? elektronik? mechanik?

strzel byle ktore stanowisko a ja ci wyciagne twoje wypowiedzi z niewiedza tematu, bez czarow, tylko to co ty pisales, wiec dobrze sie zastanow zanim sam znowu bajki zaczniesz opowiadac

Edytowane przez irko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...skoro tobie oleju brakowalo w skrzyni to pozdrawiam, bo ja nie wymieniam czegos dopiero jak sie urywa...

oleju brakowalo,bo wlasnie ASO takie jest.Ty jak kupiles swoj samochod to jaki mial przebieg.Mysle,ze grubo ponad 100kkm,i co olej pewnie w skrzyni byl wymieniany w ASO co 50 tysiecy? :mrgreen:

Przestan bzdury pisac i zejdz z tym ASO na ziemie.

Ty wymieniasz wszystko na zapas,nawet jak jest dobre bo spisz na kasie i w ogole lubisz miec nowe czesci w samochodzie.

To kup sobie nowy,a nie uzywany od TURASA

Ode mnie to koniec,nie bede z toba rozmawial,bo jak kazdy centus z KRK jestes nie do przezbycia.(a juz myslalem ze to tylko moja teoria)

nie pozdrawiam

i zycze sprzedania idealnego samochodu...

:handshake:

w jakim aso? BMW?

strzel byle ktore stanowisko a ja ci wyciagne twoje wypowiedzi z niewiedza tematu...

dobrze sie czlowieku czujesz?

:mad2:

Edytowane przez pieczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem wlasnie :)

u mnie olej w skrzyni byl wymieniany po 100tys km nastepnie przy 160, nastepna wymiana przy 220kkm

tak wymieniam cos jak ma choc male zajakniecie, byle przewody podcisnieniowe czy inne duperele powymienialem bo mam taki kaprys, jezdze tym autem i ma byc sprawne non stop

ja ci w potfel nie zagladam wiec nie interesuj sie na czym spie a nowego nie chce bo zbyt duzy spadek wartosci maja auta ktore mnie interesuja, 30-40tys rocznie moge przebolec ale okolice 100tys rocznie jest mi zwyczajnie zal bo kupuje dla siebie auta prywatnie za gotowke a nie na firme czy raty

nie ma sensu dalej ta dyskusja skoro podciagasz pod swoje argumenty miejsce zamieszkania rozmowcy... fakt to ma najwieksze znaczenie gdzie kto mieszka :D

taki ze mnie centus, ze robie wszystko w serwisie slono za to placac a ty za to wszystko robisz sam i centusiem nie jestes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem wlasnie :)

u mnie olej w skrzyni byl wymieniany po 100tys km nastepnie przy 160, nastepna wymiana przy 220kkm

tak wymieniam cos jak ma choc male zajakniecie, byle przewody podcisnieniowe czy inne duperele powymienialem bo mam taki kaprys, jezdze tym autem i ma byc sprawne non stop...

a ty myslisz,ze dlaczego zaczalem pytac na forum o rozne rzeczy?nie wiesz?,bo zwyczajnie aso nie mialo o tym zielonego pojecia i probowalo mnie naciagnac tylko na kase.

Gdybym lal na stan techniczny mojego samochodu,to jezdzil bym po serwisach robionych w ASO.Ja jednak po kazdym ich serwisie,wymieniam cos we wlasnym zakresie,bo dla nich np tego nie trzeba wymieniac.(olej w skrzyni,filtr odmy,wahacze np.)

Poza tym robie trasy bardzo czesto po 3-4 kkm na raz,wiec nie byl bym zadowolony gdyby samochod nagle stanal na autostradzie.

 

Wracajac do tematu:

Jezeli chodzi o wymiane na 335i to diesla 530 owszem,ale gdyby to byl juz 545i,to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wstrzymuję się z wymianą na coś innego. Mi jednak jeszcze moje autko się nie znudziło i przyjemnie mi się nim jeździ. Myślę, że poczekam rok/półtora i może pomyśli się o F10 :D

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wstrzymuję się z wymianą na coś innego. Mi jednak jeszcze moje autko się nie znudziło i przyjemnie mi się nim jeździ. Myślę, że poczekam rok/półtora i może pomyśli się o F10 :D

tez to bralem pod uwage tyle, ze trzeba byloby czekac dluzej zeby wypuscili jakis fajny motorek, zeby cena poleciala to jakies 2-3lata trzeba czekac zeby wytargac cos do 150tys+ okres oczekiwania na model bo nie pamietam dokladnie jakie maja plany co do wypustu kolejnych wersji silnikowych, zeszloby kilka lat a nasze bylyby staruszkami bo juz nie sa pierwszej mlodosci :|

ewentualni jakis slaby motorek ale czy wtedy nie wyjdzie na zamienil stryjek siekierke na kijek? z 3 litrow przejscie na dwa literki to raczej slabo :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy z 3,5 stowki trzeba polozyc na stol, po dwoch-trzech latach standardowo dwie paki w plecy, nie dla mnie zabawa, wole zwiedzic troche swiata za ten spadek wartosci i pobawic sie uzywka i tak w kolko :norty:

dokładnie ale są i tacy co nówkę wezmą i w wakacje apartament w Belagio zaliczą.

A my drobne żuczki musimy liczyć na 2-3 latka i żeby chociaż na Krety,Kosy czy Rodosy starczyło.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał teraz wybierać z wersji silnikowych F10 to pewnie wziąłbym 535i. Ale faktem jest, że musiałbym wydać na to jakieś 300k PLN, a tyle to niestety nie mam na auto :evil: Ehh... Trzeba totka puścić :lol:

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy z 3,5 stowki trzeba polozyc na stol, po dwoch-trzech latach standardowo dwie paki w plecy, nie dla mnie zabawa, wole zwiedzic troche swiata za ten spadek wartosci i pobawic sie uzywka i tak w kolko :norty:

dokładnie ale są i tacy co nówkę wezmą i w wakacje apartament w Belagio zaliczą.

A my drobne żuczki musimy liczyć na 2-3 latka i żeby chociaż na Krety,Kosy czy Rodosy starczyło.

hej

 

i ja im dziekuje za to, ze sa... przynajmniej polatam czasem jakas nowinka techniczna jak bedzie jeszcze w miare nowinka, niech ich bedzie jak najwiecej to i ceny uzywek beda nizsze a nam wtedy na malezje wystarczy :D

choc do tanzani mam dojscie, bardzo dobry kumpel wlasnie tam hotel wybudowal, dokladnie zanzibar, jakby ktos byl chetny za w miare przyzwoite pieniadze odwiedzic ta miescine, ktora ponoc cudem jest to zapraszam po dokladniejsze info na pw, sam bede sie tez do niego wybieral pewnie z koncem roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Trochę mi to zajęło ale przeczytałem prawie wszystkie posty... zastanawiam się na jakiej podstawie niektórzy piszą, że 335i jest drogie w utrzymaniu, albo że nie jest to auto na co dzień... Ja mam 335i od grudnia 2009 r i w 10 miesięcy zrobiłem 16 tys km. Rocznie pewnie mi wyjdzie coś ok 20 tys km, czyli jest to standardowy przebieg roczny ( wiem wiem, niektórzy robią po 100 tys km rocznie). Na dzień dzisiejszy oprócz wycieraczek za 150 zł nie wydałem na serwis auta nawet złotówki.

A spalanie... wg. mnie jest przyzwoite, jak na mój styl jazdy i korki w Warszawie 13-15 l/100 km ... Jak by paliła tyle co 550i to było by trochę gorzej, a przecież osiągi podobne ;)

ps. znam zalety diesla ... miałem 530d e39, ale dziękuję - wole (w porównaniu z 530d) nieekonomiczne 335i :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.