Skocz do zawartości

Otwieranie i zamykanie dachu z pilota


swistar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

A jak Wam działa to otwieranie i zamykanie dachu? Bo u mnie inaczej niż z przycisku w samochodzie.

To znaczy jak trzymam w aucie to okna otwierają się do połowy dach w dół okna w górę.

Jak zamykam to okna do połowy w dół, dach zamyka się i okna do góry.

Jak z pilota to okna na maxa w dół, dach w dół i okna już zostają,

Jak zamykam to okna też nie wstają do góry.

 

Składanie lusterek z tego co mi wiadomo jest możliwe tylko jeżeli masz przycisk do składania lusterek w aucie.

U mnie to nie działa i podobno nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Koledzy applikacja Carly 5min i z kluczyka diamecika otwierasz i zamykasz dach! Trzymasz przycisc bmw na kluczyku i wsio lata!



Koledzy a wiecie moze gdzie jest modul komfortu lusterek w z4?

Bo koduje dach smiga szyby tez ale lusterka ani drgna :cry2:

Dodam ze mam elektryczne na przycisk!

Nawet jak wbije wsteczny to tez lipa bo lusterko sie nie pochyla?

Jakies sugestie i pomysly??? Ja troche obstawiam modul ale nie jestem pewien?!?!



Moduł z firmy GAP-TECH.CO.UK


£89 i wszystko jasne :cool2:

Edytowane przez Marecki1977
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa to tak;

1.OTWIERANIE:Otwieram samochód jednym przyciskiem. Następnie naciskam przycisk powtórnie i trzymam naciśnięty. Otwierają się najpierw okna, a potem szyberdach. W każdej chwili mogę tę czynność przerwać i wznowić.

2.ZAMYKANIE: Naciskam przycisk zamykania i ponownie go naciskam przytrzymując go. Zamyka się szyberdach i wszystkie okna.Np. jak po wyjściu z samochodu zauważę,że pozostawiłem otwarte okno/okna/szyberdach, to przyciskam i przytrzymuję przycisk zamykania samochodu i wszystko się zamyka ( nie muszę wchodzić do samochodu aby to zrobić )W każdej chwili mogę tę czynność przerwać i wznowić.

I tak, jak koledzy napisali wyżej. Szkoda,że trzeba to robić przytrzymując przycisk, a nie jednym naciśnięciem przycisku. Szkoda też, że szyby/szyberdach nie zamyka się AUTOMATYCZNIE przy zamykaniu samochodu.

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.