Skocz do zawartości

Swiatla dzienne z wersji po lifcie e90 e91


paputek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy jest mozliwosc przelozenia reflektorow z bmw e91 po lifcie (xenon + swiatla dzienne w ringach) do wersji przed liftem (xenon). Czy lampy beda pasowac i czy mozna komputer przeprogramowac tak zeby wszystko dzialalo? Problemem moze byc rowniez to ze w mojej bmce (przed liftem) nie ma czujnika zmierzchu (czyli pozycji auto przy przelaczniku swiatel). Da sie to wszystko przystosowac?

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Wszystko bez problemu będzie pasować,możesz mie tylko problem z kierunkami LED ale ponoć w ASO można już kupić przejściówki.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciekawe rzeczy piszesz kolego tylko dlaczego dało się założyć lapmy LCI do auta z 2006 roku skoro Twoim zdaniem są inne ?? Jak nie jesteś pewnien do końca to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Xenonów LCi nie załozysz do przedliftówki inny jest moduł świateł. Zwykłe lampy działają na zasadzie plug&play.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po lifcie jest inny kształt reflektorów do tego inny zderzak maska i błotniki

 

 

Witam. Kolego kształt lamp jest ten sam i jest na to fabryczny zestaw retrofit, wymieniasz tylko lampy + wiązki. Co do błotników to są takie same. Różni się tylko zderzak i maska. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zalozyc te reflektory bez wymiany maski i zderzaka? Co z tym czujnikiem zmierzchu? Ile taki modul moze kosztowac i wiazki (uzywane) i czy je dostane na allegro? Czyli ogolem potrzebuje 2xlampy + 1xmodul + 2xwiazki i przeprogramowanie komputera? Jeszcze cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zalozyc te reflektory bez wymiany maski i zderzaka? Co z tym czujnikiem zmierzchu? Ile taki modul moze kosztowac i wiazki (uzywane) i czy je dostane na allegro? Czyli ogolem potrzebuje 2xlampy + 1xmodul + 2xwiazki i przeprogramowanie komputera? Jeszcze cos

 

 

Chlopie czytaj ze zrozumieniem powyzsze posty. Ponadto o tych lampach bylo juz kilkakrotnie na forum. Wiec szukaj. Moze jeszcze mamy ci podac numery katalogowe czesci i bezposrednie linki do zakupu? Troche wiecej polotu zalecam. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem sobie pełny lifting samochodu 2006 rok (zwykłe światła).

 

Mam światła dzienne, bi-xenon, skrętne itp.

 

Z doświadczenia powiem Ci że nie ryzykował bym bez zrobienia jeszcze lift tyłu ponieważ jest problem z zaprogramowaniem

 

po 1 trzeba kupić moduł przestrzeni przypodłogowej w wersji po liftingu i tu trzeba uważać aby był do bi-xenonów bo nie będą działać długie. Jak ja programowałem to dopiero 5 moduł poszedł.

 

Bez czujnika zmierzchu na bank nie będziesz miał automatu, ewentualnie ręcznie będziesz musiał uruchamiać dzienne, pozycja 0 to po liftingu światła dzienne.

 

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to dawaj.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.