Skocz do zawartości

Pilna Pomoc Zamki!!


Misiak1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie pilnie potrzebuje pomocy otóż mam centralny zamek jak kupiłem samochód nie działał tzn jak przekręcałem kluczyk to było słychać takie juczenie w tym miejscu gdzie jest głośnik od strony kierowcy ale drzwi kierowcy nie dało się zamknąć z kluczyka tylko pasażerka :D:D je zamykała ja wychodziłem zostawiałem je kluczyk ona wciskała guzik i zamykała drzwi swoje ze strony pasażera potem nagle sam się naprawił i zamykał drzwi normalnie wszystkie nawet kierowcy ale tylko w drugim położeniu w pierwszym nie zamykał w drugim tzn w tym anty włamaniowym i dzisiaj chciałem otworzyć drzwi i kierowcy się otwarły a wszystkie zostały zamknięte i nie mogę otworzyć tzn pasażera dam rade awaryjnie klamka w górze i przekręcenie o eden ząbek ale i tak zostają zaryglowane i jak zamknę to muszę biegać z kluczykiem żeby kogoś wypuścić a od strony kierowcy pojawia się znowu juczenie pytanie do was panowie jak odryglować drzwi i wyłączyć centralny zamek żebym mógł normalnie otwierać i zamykać drzwi proszę o szybkie odpowiedzi ponieważ pojutrze mam pilną trasę w 4 osoby i dlatego potrzebuje pomocy z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w bmw nie działa centralny zamek, auto alarm i zamykanie drzwi kierowcy kluczykiem.

drzwi kierowcy zamykam przez tylne drzwi. co zrobić żeby zakończyć moja męczarnie?

u mnie tylko cos tyka przy zamykaniu drzwi w tym samym miejscu co u kolegi trzeszczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema gościu rozkrec sobie bok wyciag głośnik i pod nim jest taka czarna skrzynka przykrecona z boku 2 śrubami ja to odkreciłem chciałem wyciagnąc poruszałem i drzwi sie odryglowały to chyba nie stykała centralka bo teraz nie juczy a drzwi otwiera i zmyka normalnie :) spróbuj tak jak ja zrobić a jak to nie da nic to ją wymień na inną z pewnością twoje problemy sie wtedy skończą tak jak i moje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to wszystko rozkręcone. jest kawałek dywaniku i wygłuszenie ktorego nie moge zerwac. mocno przyklejone jest. pełno tam kabli i jakiś dziwnych połączeń między nimi.

 

na srodku leży jakaś centralka. wyglada jak od auto alarmu. i wystają z niej 3 czarne kable i miejsce na kostke która jest ładnie podłączona. jeden z tych czarnych kabli to na pewno antena do pilota.. a dwa pozostałe kable to co to jest? są grubsze od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tam jest wszystko mocno wcisnięte albo trzyma się na czymś. nie moge wyciagnąć nic z tej dziury pod głosnikiem. mozliwe ze źle sie zabieram do tego. no i nic nie widac. same kable.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.