Skocz do zawartości

hamulce - tarcze się krzywią


agasiax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki problem z hamulcami ze mi sie wichruja tarcze przejade 3 tysiace kilometrow i juz zaczyna drgac kierownica nie wiem czego to jest wina.Na poczatku mialem nowe tarcze (nie pamietam nazwy) i nowe klocki(remsa) po 7 tysiacach zaczela drgac kierownica wiec przetoczylem tarcze i zalozylem klocki jurid przejechalem 3 tysiace i zaczyna juz drgac kierownica juz nie wiem co mam z tym zrobic.Mam zamiar kupic teraz orginalne tarcze i klocki ale czy to pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam taki problem z hamulcami ze mi sie wichruja tarcze przejade 3 tysiace kilometrow i juz zaczyna drgac kierownica nie wiem czego to jest wina.Na poczatku mialem nowe tarcze (nie pamietam nazwy) i nowe klocki(remsa) po 7 tysiacach zaczela drgac kierownica wiec przetoczylem tarcze i zalozylem klocki jurid przejechalem 3 tysiace i zaczyna juz drgac kierownica juz nie wiem co mam z tym zrobic.Mam zamiar kupic teraz orginalne tarcze i klocki ale czy to pomoze.

 

Podejrzewal bym ze tarcze nie sa za wysokiej jakosci. Toczenie tarcz po

3 tysiacach to abnormalna sytuacja.

 

Czy przy montazu zadbales o bardzo dokladne oczyszczenie powierzchni

przylegania tarczy do piasty ? To moze tez byc problem,chociaz w

zasadzie powinien ujawnic sie od razu.

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz przegrzana tarcza już się nie nadaje,żadne przetoczenie już nie pomoże.co do ate jest to firma produkująca oryginalne klocki do bmw i mercedesa a także zamienniki (bez znaczka firmowego), koszt ok. 200 zł.seria z 2003 roku miała złą twardość i została wycofana (niestety nie u nas ).nie mają oznaczeń twardości.
czasami się mylę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.