Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Odpuszczam temat zatem, bo nawet w okolicach tam nie ma autoryzowanego serwisu abym mógł sprawdzić co siedzi w aucie. Pan przez telefon potwierdził jednak że było bicie z przodu i była robiona maska, zderzak i błotnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie, ale można to sprawdzić na allegro wystarczy zobaczyć jak wygląda deska pod nawigację a jak z pakietem schowków. Tam są gołe deski i będzie widać różnicę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a możecie spojrzeć na ten egzemplarz?

http://allegro.pl/bmw-118d-2010r-i4355510793.html

 

Ogłoszenie aż za piękne żeby było prawdziwe. Cena, rocznik i przebieg bardzo kuszące (jeszcze kwestia rejestracji oczywiście).

 

Byłem dzisiaj oglądać to auto i jakem niemający doświadczenia z BMW, na pierwszy rzut oka nie miałem się do czego przyczepić. Nie ma w ogłoszeniu co prawda zdjęć wnętrza, ale wyszukując samochód po VINie (P445896), wnętrze jest identyczne jak na zdjęciu z wyszukiwarki.

 

Właściciel przyznał, że auto sprowadził uszkodzone: lewy błotnik i drzwi wymieniane (reszta jak maska czy zderzak nawet nie musiały być malowane). Sam naprawiał po sprowadzeniu.

 

Samochód zarezerwowałem aby w tygodniu pojechać na przegląd przed-zakupowy do serwisu, ale coś podświadomie nie daje mi spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystko dokładnie najlepiej z fachowcem od blacharki, ale nie takim który umie tylko obsługiwać miernik lakieru.

Mechanicznie tez warto dokładnie sprawdzić. Posłuchać czy łańcuch nie szura. No i dobrze byłoby zweryfikować przebieg, bo mało realny. Ja mało jeżdzę a przy tym samym roczniku mam dwa razy wiecej przejechane.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie wierzyc nie chce :/ cos musi byc w tym aucie :/

Nie wierze w taki przebieg i rocznik za te pieniadze...

Sprawdz dokladnie stan mechaniczny po katem solidnego dzwona tam gdzie bylo cos robione, stan poduszek, napinaczy... Spawy!! No i sprawy formalne, papiery, VAT, baze pojazdow kradzionych... Nie wierze w takie promocje!!

 

Wysłane z mojego ARIES_7o przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kradzionych raczej na allegro sie nie sprzedaje, jezeli juz to otomoto... Sam jestem ciekaw jakie tajemnice kryje ta "hiszpanka", jest kłamstwo sprzedającego że auto z niemiec... Ja obstawiam przebieg i ostry dzwon i mamy odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz sobie tu: http://www.bmwarchiv.de/vin/bmw-vin-decoder.html

wpiszesz VIN to wyskoczy Ci min.:

S856A Sprachversion spanisch

S883A Bordliteratur spanisch

 

Także sprzedawca wcale nie musi kłamać, że samochód sprowadził z Niemiec - tylko, że przyprowadził go pewnie z jakiegoś komisu od Turka/Ruska/etc... samochód może mieć już nawet zrobiony niemiecki Brief!

 

Podobno Turki/Ruski/etc na potęgę ściągają auta z Hiszpani, Włoch etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, rozumiem - dzięki za wyjaśnienie ;) Facet powiedział, że ma książkę serwisową więc powinna być po hiszpańsku - nie wiem dlaczego nie poprosiłem go o pokazanie mi jej jak oglądałem wstępnie samochód. Ciekawe czy faktycznie jest ona ori.

 

Dodatkowo zastanawia mnie fakt, że dość szybko ktoś pozbył się dobrego auta z "symbolicznym" przebiegiem. Poszło oryginalnie do Hiszpani, potem trafiło do Niemiec, tutaj też się ktoś długo nie nacieszył... Następnie (być może po kosztach) kupił uszkodzone auto facet z PL, naprawił i puszcza dalej. Pewnie sprowadził czysto zarobkowo, bo innego sensu nie widzę, skoro nawet nie przerejestrował.

 

Dzisiaj mam dostać wyniki sprawdzenia auta przez ERP, więc czekam niecierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło oryginalnie do Hiszpani, potem trafiło do Niemiec, tutaj też się ktoś długo nie nacieszył... Następnie (być może po kosztach) kupił uszkodzone auto facet z PL, naprawił i puszcza dalej. Pewnie sprowadził czysto zarobkowo, bo innego sensu nie widzę, skoro nawet nie przerejestrował.

w hiszpani ktos zarobil, w niemczech ktos zarobil i w polsce tez ktos chce zarobic - 3 posrednikow! no to ile to auto bylo/jest warte? odpowiedz sobie sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wulk - jak masz pakiet schowków i nie masz nawigacji to na środku deski jest schowek zamykany.

 

Widzę że telenowele robicie z tego auta, ja osobiście nei zastanawiał bym się nad tym autem bo na odległość coś z nim jest.

Jakby gościu wystawił w normalnej cenie albo lekko niżej niż normalna to nie było by tylu wywodów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakietu niema więc schowka nie powinno być chyba że deska wymieniana, ale na aukcji niema zdjęć wnętrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakietu niema więc schowka nie powinno być chyba że deska wymieniana, ale na aukcji niema zdjęć wnętrza.

 

Przeciez ten schowek wystepuje jako osobna czesc i jego montaz tez nie jest jakos specjalnie skomplikowany (wyciecie dziury wedlug szablonu). Niedlugo strach bedzie w cokolwiek auto doposazac bo od razu pojawiaja sie glosy ze bylo walone i skladane z 3-4 :lol:

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos chce czerwona moja to zapraszam... rozgladam sie powoli za 4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.