Skocz do zawartości

Żaby w BMW X5 E53 :)


Herodyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Sluchajcie, sprawa chonoru:) Przyjechala do mnie moja sympatyczna koleżanka, z problemem dostajacej sie wody do samochodu. Sprawdzilem uszczelki i organoleptycznie wygladaja na ok. Auto ma szyberdach i jak polewamy auto , jest ok. Pozornie, poniewaz co jakis czas woda zbiera sie w przedziale podlogi. Dodam, ze auto ta rodzina posiada od nowosci , rocznik 2001. Sadze, ze moze jest to sprawa schematyczna i jezeli slyszales o tym , prosze o wskazowke:) Najgorsze, ze znajoma bardzo lubi to auto, a znachorzy dookoła radza jej sie go pozbyc... masakra:)
KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty opowiadasz:) Ale mi zabiłeś kołka:) pierwsze słysze o takiej mozliwosci:) Nie rzebym podwazal, tylko ciekawa odpowiedz!!!! Stary, jak masz racje, odezwę sie na priw z ".........." w ramach podziękowania :cool2:
KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mialem to samo w Audi S4 2005 wciagle zbierala mi sie skasc woda ale tylko latem zima tego nie mialem(to bylo bardzo dziwne),pojechalem do warsztatu znajomego i on odrazu to mi zdiagnozowal i faktycznie byly nie wiadomo skad zapchane lub tylko lekko przytkane kanaly odprowadzajace wode z parownika klimatyzacjii. :cool2: a wystarczylo 30 centymetrowy drucik miedziany lub miekki aluminiowy i po klopocie,juz nigdy nie mialem przykrego zapachu w aucie i wilgotnych wycieraczek.Sam je sobie wyszukalem a myslalem ze mam auto po jakies przygodzie w kapieli...Ha ha ha ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.