Skocz do zawartości

Pomocy


zbychu73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam wielki problem z bmw E60 , swieci poducha byłem w serwisie BMW i wymienili mi kabel ibs , czujnik poduszki dzrzwioej , nowe oprogramoweanie.Pomogło na miesiąc , znowu wizyta BMW stwierdzono regulator napięcia , wymieniono.Po miesiacu znowu swieci poducha i jeszcze napinacze , nie wiem co robić koniczy sie moja cierplwość , czas i wielkie pieniądze , niby to co BMW NAPRAWI JEST NA GWARANCJI ale tylko to co zostało wymienione a że serwis stawia nowe diagnozy więc zawszystko płace PANOWIE POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w Krakowie ul Balicka diagnostyka komputerowa. Miałem kiedyś problemy z matą pasażera 2 krakowskie ASO już doktorat mi napisały, to wystarczyło przeprogramować i mata jest ok i reszta też koszt 50 zł, a nie razy 3 lub 4 więcej jak w ASO i to bez końcowej diagnozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w Krakowie ul Balicka diagnostyka komputerowa. Miałem kiedyś problemy z matą pasażera 2 krakowskie ASO już doktorat mi napisały, to wystarczyło przeprogramować i mata jest ok i reszta też koszt 50 zł, a nie razy 3 lub 4 więcej jak w ASO i to bez końcowej diagnozy.

Własnie cały czas w ASO nowa diagnoza i nowe opłaty i tak bez końca , a kase biorą ogromną utopiłem w ASO 4tysiaki bez skutku ,co jade to znowu komputer pokazuje co innego i znowu wimiana danej części , ASO się opiera tylko komputerze nic od siebje .Dzięki za namiary może sie uda pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.