Skocz do zawartości

320i Problem z totalnym wyłaczeniem ASC


swayze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy i jest to moje pierwsze BMW jakie do tej pory miałem.Otóż moj problem jest nastepujący, posiadam BMW E36 2.0 chciałem całkowicie wylaczyc ASC. Kiedy klikne na przycisk swieci sie pomaranczowa kontrolka,ale wtedy jest calkowicie wylaczone? Gdy natomiast przytrzymam przycisk dluzej to wtedy pali sie ciagle i nie moge jej wtedy juz ponownie wylaczyc ani wlaczyc, tylko musze zapalic ponownie auto.Chcialem poszalec a wydaje mi sie jakby auto cos ciagle blokowalo i odcina mu moc;/ Proszę o opinie na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na wstępie rzeczy porządkowe: zapoznaj się z regulaminem forum, który nakazuje Ci używać wyszukiwarki, oraz z formatem tytułowania wątków obowiązującym w dziale E36 (do przeczytania na górze działu). Następny źle zatytułowany temat = ostrzeżenie.

 

Człowieku drogi! Ściągnij sobie INSTRUKCJĘ OBSŁUGI E36 po polsku z internetu i gwarantuję, że po jej przeczytaniu (lub kilku postów na forum) nie będziesz miał takich pytań.

Krótkie przyciśnięcie ASC wyłącza kontrolę (kontrolka na zegarach zaświeca się), ale przy większym poślizgu znów ją uruchamia - zmniejsza próg reaktywności ASC.

Przyciśnięcie dłuższe powoduje całkowite wyłączenie ASC do ponownego uruchomienia samochodu (kontrolka świeci cały czas - brak kontroli stabilności [i trakcji]).

ASC działa w taki sposób, że zmula silnik.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.