Skocz do zawartości

Odpalanie


suru

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przy odpalaniu mojej 7 musze nieraz pokrecic z pare sekund zanim zapali a czasem łapie od razu, czy to oznaka ze cos sie konczy, czy tez tak macie i nie ma sie czym martwic:?: Pewien gazownik powiedzial ze beemki tak maja ale cos nie chce mi sie w to wierzyc
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż nowy regulator ciśnienia paliwa na listwie wtryskowej,powinno pomóc.

a mozna jakos sprawdzic czy rzeczywiscie to regulator zanim kupie nowy :?:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś sprawdzić ciśnienie na listwie wtryskowej (manometrem),innej metody sprawdzenia nie ma,ale tak jak pisałem wcześniej,zużyty regulator ciśnienia paliwa.

Dzieki serdeczne kolego :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ten wychodzący to powrót, zasilanie podpięte jest z drugiej strony pod zbiornikiem wyrównawczym, natomiast ten mały wężyk na regulatorze to podciśnienie z kolektora ssącego, jeżeli jest mokry wewnątrz tzn, że regulator jest niesprawny, u mnie tak było i samochód nierówno chodził, po wymianie wszystko wróciło do normy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem troche o tym regulatorze i wiem ze u mnie jest popsuty. paliwo przez niego przelatuje bez zadnego oporu. wiec pewnie dlatego jakis czas temu na bezynie bardzo nie rowno chodzil silnik a teraz wogule nie chodzi na bezynie. na gazie chodzi ruwno a chcialbym zeby i na bezynie tak bylo. co moge sam sprawdzic czy dziala z tych wszystkich podzespołow potrzebnych do pracy na bezynie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to swierdziłeś, ze przelatuje bez oporów?? jak silnik pracuje to pompa daje takie cisnienie, ze cały czas jest przepływ przez regulator, jakis czas temu potrzebowalem 1litr benzyny, zdjąłem węzyk powrotny i na regulator załozyłem kawałek innego i do butelki, jak odpaliłem auto raz przygazowałem to po ok 5 sekundach miałem litr w butelce. Jak wyeliminujesz ten problem to pozostaje kwestia wtryskiwaczy, czasem sie zapiekają, szczegolnie, gdy ma sie gaz (pasują z m10)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.