Skocz do zawartości

320d - Jaki numer Turbosprezarki?


koziolekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie ktore sie wyda wiekszosci z was oczywiste, tym bardziej prosze o jasna odpowiedz.

 

Potrzebuje kupic/wymienic turbosprezarke w swoim aucie 320d E46 150bhp.

Skontaktowalem sie z Serwisiem BMW i dowiedzialem sie jaki jest numer czesci turbosprezarki do mojego auta.

Otrzymalem odpowiedz ze jest to: 11657794144.

Tylko teraz jak staram sie znalezc turbosprezarke na necie to zwykle pojawiaja sie dwa numery przy jednej czesci:

 

OE-Nr.: 11657794144

Part-Nr.: 750431-5012S

 

Zastanawiam sie czy jest to orginalna czesc czy moze tani odpowiednik orginalu?

Czy ktos mogby mi wytlumaczyc roznice pomiedzy OE-Nr i Part-Nr?

Edytowane przez koziolekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Masz u siebie Garrett'a GT1749V , konkretny numer znajdziesz na tabliczce znamionowej sprężarki i po nim szukaj "zamiennika" do siebie.

Ten 166.... to chyba numer części w/g BMW a 750431-.... to numer producenta - Garrett'a , jest jeszcze nr OEM na sprężarce w stylu 7787627G.

Kupujesz nowa czy szukasz zregenerowanej ??

Pozdrawiam SIEKIER'A

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Masz u siebie Garrett'a GT1749V , konkretny numer znajdziesz na tabliczce znamionowej sprężarki i po nim szukaj "zamiennika" do siebie.

Ten 166.... to chyba numer części w/g BMW a 750431-.... to numer producenta - Garrett'a , jest jeszcze nr OEM na sprężarce w stylu 7787627G.

Kupujesz nowa czy szukasz zregenerowanej ??

 

Chce kupic nowa, orginalna. U mnie sa spadki mocy spowodowane przes nieprawidlowa prace turbo, ktora okazala sie byc nieorginalna. Narazie auto jezdzi ale bede musial wymienic to turbo. NIe wiem jaki powinien byc numer tej czesci, dlatego postanowilem zadac pytanie na forum.

W serwisie BMW podano mi numer turbosprezarki jako 11657794144, natomiast w STK Turbolader Technik (http://www.turbolader.net) zaproponowano turbosprezarke z nastepujacymi numerami:

 

OE-Nr.: 11657794144

Part-Nr.: 750431-5012S

 

Czy jest to orginalne turbo do mojego modelu silnika? Czy moze jest to tylko zamiennik innej (nieorginalnej) firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.