Skocz do zawartości

Problem z TDS 1.8 e36


Skroczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam e36 1.8 TDS Touring i mam taki problem z osiagami tzn. Po odpaleniu autka ruszam zbiera sie ale nie czuc mocy...

Czasem jest tak ze jak odpale to pieknie chodzi jest moc/osiagi itd.

Od czego to zalerzy?? Powiecmy ze zaskoczy jest sila itd. wystarczy ze zgasze , odpale znow i juz inaczej chodzi jest mulny...

Ale co zauwarzylem ze jak po odpaleniu jest slaby , przejade np. 1 biegiem mam ok 2 tys obr. przez jakies 10m wcisne pedal w podloge a on w sek zamyka obtotomierz... Czemu tak jest?? jak normalnie jade to wskazowka podnosi sie ale nie tak szybko jak w czesniej opisalem... tak jak by cos z paliwem, ALE CO?? wszystkie filtry sa nowe... zawor egr wyczyszczony... Wezyki z podcisnienia wszystkie NOWE , kolektor wyczyszczony z nagaru... Pompka w baku sidko wyczyszczone...

 

Co nalepiej samemu sprawdzic przed odaniem do mechanika??

 

Prosze o porady...

Wie ktos gdzie sie znajduje przekaznik od pompy w baku?? moze on cos szwankuje...

Wiem ze to 1.8 i nie mam co liczyc na jazde sport a wogule mi nie oto chodzi tylko jest to bardzo denerwujace ze raz chodzi tak a raz gorzej... i nie wiem czemu tak jest....

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie NIE....

Ale to jest tak wlasnie ze jak zaskoczy pieknie idzie a jak nie to jest slabszy czuć roznice...

Tylko dlaczego tak jest?? co nie zaskakuje za kazdym razem?? w czoraj patrzylem czy powietrze sie pojawia w wezyku od paliwa nic nie bylo... nie rozumiem naprawde... co mu dolega i nic mi juz do glowy nie przychodzi... dlatego kazda porada dla mnie jest cena:)

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.