Skocz do zawartości

318i Smarowanie zamka w przednich prawch drzwiach


xx12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcę się dopytać jak zdjąć tapicerke w przednich prawych drzwiach w e36 sedan 96r. gdyż musze nasmarować bo cięzko mi chodzi otwieranie od środka i od zewnątrz też troche trzeba mocniej pociągnąć klamke.

 

Nie chciałbym czegoś urwać jakiś zatrzasków wieć wole zapytać, wiem że są chyba dwie śruby koło rączki do zamykania drzwi ale co dalej gdzie najlepiej złapać w która strone itd czy musze wyciagać rygil (jego się chyba odkręca tak?)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Tez tak miałem nie rozkrecaj tapicerki wystarczy przesmarowac zamek w dzwiach ktury jest na zewnacz w dzwiach.I problem masz z głowy.Pozdrawiam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej nasmarować ten zamek ???

 

Dodam ze od wewnątrz auta też cięzko się otwiera pociągając klamkę dochodzi to pewnego momentu i koniec wtedy trzeba mocno pociągnąć żeby się drzwi otworzyły w pozostałych dzwiach jest dobrze lekko wszystko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie próbowaleł tego jestem zielony jeszcze jeśli chodzi o bmw :) a jak to nie pomoże to kupie taki cos w sprayu.

 

Ja myślałem żebu zdjąć tapicerke i tam jakoś nasmarować choć nawet nie wiem jak ten cały mechanizm wygląda w bmw nigdy nie sciagałem takiej tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej nasmarować ten zamek ???

 

Dodam ze od wewnątrz auta też cięzko się otwiera pociągając klamkę dochodzi to pewnego momentu i koniec wtedy trzeba mocno pociągnąć żeby się drzwi otworzyły w pozostałych dzwiach jest dobrze lekko wszystko chodzi.

Ja miałem tak w lewych jak i prawych dzwiach kierowcy i pasażera.Tez mi przy koncu łapała klamka momentami myslałem ze ja urwe.Kupiłem smar w spreyu i po kłopocie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz drzwi

zamknij sam zamek najlepiej śrubokrętem lub czymś podobnym i sprawdź jak będzie się otwierać od wewnątrz

jak lekko to przestaw rygiel jak dalej to samo to smaruj ;)

nie ściągaj na daremno tapicerki bo kołki (klipy) lubią strzelać a nowe 1zl od sztuki w ASO - te na allegro troszkę za miękkie i odchodzi tapicerka, zgrzyta i cuda wianki się dzieją

pozdro

kultura jazdy na miare gwiazdy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.