Skocz do zawartości

Wymiana cd na cd/dvd profesional


radziu_1974

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę się na wstępie usprawiedliwić, że przekopałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, więc jeśli coś przeoczyłem- to przepraszam.

A teraz do rzeczy....

Mam BMW 530d (e60) powiedziałbym "golasa", czyli tylko cd i mały wyświetlacz 6,5 calowy.

Okazyjnie kupiłem od kolegi cd/dvd profesional CCC (taki na dwie płytki), wyświetlacz 8,8 calowy, i-drive'a, oraz wzmacniacz DSP Logic7.

Zanim jednak zacznę coś kombinować, to chciałbym się dowiedzieć jak się za to zabrać i czy to wszystko, co potrzebuję.

Chcę mieć pewność, że zrobię to dobrze, a w trakcie przekładania nie okaże się, że potrzebuję kilka innych drobiazgów.

Proszę o rady, wskazówki, bo myślę, że nie jestem pierwszym z takim pomysłem, i że są tacy, co więdzą jak ten temat ugryźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z zapytaniem do kolegi E92

Jak wygląda zmiana z CCC na CIC jeśli można wiedzieć?

Na czym polega i ile kosztuje?

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do E92, też przymierzam się do wymiany sprzetu narazie wymieniłem glośniki na głosniki dydykowane firmy audio system, a teraz chyba pora na reszte. Nadmienie ze mam maly ekran, i zwykle CD, bez navi i DVD. powiedz mi ile by kosztowalo zamontowanie u mnie lepszego sprzetu, dvd, tv, navi większy ekran????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.