Skocz do zawartości

Demontaż lamp przód


Darth_Kaker

Rekomendowane odpowiedzi

Aha czyli rozumiem że bez podnośnika, albo kanału nie przejdzie ? On jest przymocowany na śrubki jak dobrze pamiętam, zatrzaski też będą mi przeszkadzać, czy takowych nie ma?

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba warsztatu, najzwyczajniej nawet na podwórku to zrobisz, od nadkola wkrety 3szt na osiem klucz po obu stronach od spodu 2 sruby torx i chyba od odłony dolnej jakies tam cośtam cośtam, ewentualnie jezeli masz to węze szlauchy od xenona, w każdym bądź razie 5 do 8 min roboty
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba warsztatu, najzwyczajniej nawet na podwórku to zrobisz, od nadkola wkrety 3szt na osiem klucz po obu stronach od spodu 2 sruby torx i chyba od odłony dolnej jakies tam cośtam cośtam, ewentualnie jezeli masz to węze szlauchy od xenona, w każdym bądź razie 5 do 8 min roboty

Co ty piszesz?????jakie śrubki od spodu jakiego nadkola :duh: :duh: :duh:

Poszukaj instrukcji demontażu lamp przednich na forum już o tym było i jest zrobiona fotorelacja.Lampe wyciągasz w 20 minut za pierwszym razem a później w 5 min.

Wykręcasz 2 wkręty na śrubokręt krzyżak od góry później wyciągasz listewkę metalowa pod lampa tam są te 2 śruby wspomniane przez kolegę. Trzeba tez wyciągnąć kierunkowskaz (jak wyciągniesz łatwiej będzie wyjąc lampę)Nie trzeba wyjmować żadnego zderzaka :!: :!: :!:

Ale poszukaj wszystko jest ładnie opisane i pokazane :search: :search: :search:

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sciaga zderzak w E38,żeby wyjąć lampy i nie poprawiaj mnie więcej bo kiedy ja naprawiałem takie stare BMW to ty na księdza wołałeś Zorro i sie lalkami jeszcze bawiłeś. miałem ich własnych ze 4 w różnych wersjach silnikowych i przed liftem i po lifcie, więc znam kazy zakamarek takiej starej 7
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tomim290 poszukaj dobrze na forum a znajdziesz instrukcje jak wyjac lampy w 30min chyba ze po lifcie masz autko to chyba jednak bedziesz musial sciagnac ten zderzak. panie marku760i nikt na ksiedza tu nie mowli zorro kolega ma racje moze i pan ma NOWE auto i 4 takie STARE auta jak e38 jest pan w bledzie wiec nie znasz kazdego zakamarka tego samochodu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sciaga zderzak w E38,żeby wyjąć lampy i nie poprawiaj mnie więcej bo kiedy ja naprawiałem takie stare BMW to ty na księdza wołałeś Zorro i sie lalkami jeszcze bawiłeś. miałem ich własnych ze 4 w różnych wersjach silnikowych i przed liftem i po lifcie, więc znam kazy zakamarek takiej starej 7

To ja dziękuje za takiego mechanika który demontuje pól auta żeby wyjąc lampę :duh: :duh:.Nie pisałbym jakbym sam tego nie wyciągał a wyciągałem lampy tydzień temu i zadziwię cie :roll: :roll: NIE WYCIĄGAŁEM ZDERZAKA :nienie: :nienie:

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mnie irytuje wypowiedzi pana bogacza "stare"! Chlopcze wiec skoro takie stare i mowisz ze znasz kazdy zakamarek tego starego samochodu to czemu dajesz facetowi wiecej do roboty po kiego sie pytam jak sie nie znasz!!!!! wprowadzasz ludzi w blad wiec mysle ze nie potrzebnie sie udzielasz na forum i lepiej jak zajmiesz sie swoim Nowym samochodzikiem!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze wszystkich w tym topicu o powstrzymanie sie od wycieczek osobistych i wyliczania sobie nawzajem, kto kiedy na ksiedza wolal Zorro, jak rowniez o merytoryczna dyskusje na temat demontazu lamp w E38. Ci, ktorzy nie beda sie do tego stosowali, zostana odpowiednio 'nagrodzeni'.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.