Skocz do zawartości

318i m40 coś szarpie od 2.5 tyś obrotów do 3.5


mlody k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem co jest ruszam jest ok ale jak wciskam pedał przyspieszenia to tak od 2.5 tyś do 3.5 tyś wolno przyspiesza i się tak jakby dusiła ale jak przejdzie za 3.5 to już idzie normalnie, mam tak od trzech dni wcześniej równo przyspieszała chodzi mi o to że nic nie przerywało nie szarpało i sie nie dusiło, wymieniłem już przepływomierz i silniczek krokowy i nic to nie dało. Tak się zastanawiam czy nie trzeba podpiąć komputera i ustawić jakiś parametrów dawki paliwa na wtryski i powietrza do przepustnicy może to od tego nie wiem

za podpowiedzi z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienisz juz pol silnika to podjedz na kompa i sprawdz samochod. Mogly Ci poprostu pasc swiece. :mrgreen:

 

a nastepnym razem : :search:

 

pzdr

GreenEvil

Dosiadales kiedys arabki? Idac stepa wsluchaj sie w nia, a zobaczysz jak kazdym drgieniem miesnia wyrywa sie do cwalu.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=126984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego też miałem z szarpaniem przy przyspieszaniu i to właśnie od 2.5 do 3.0 tyś obrotów. No ale na szczęście już udało mi się ten problem wyeliminować. A przyczyną był pęknięty wężyk od wtrysku. I tak jeździłem aż w końcu pękł na amen i nie mogłem odpalić auta. A już też wymieniłem nowe świece i przewody bo myślałem że to właśnie to. A problem leżał gdzie indziej. Ale już jest ok. Auto idzie jak powinno . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.