Skocz do zawartości

Telefon - dodatkowa słuchawka


Bubu62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ! Drodzy klubowicze , czytałem kilka postów na temat telefonów w e65 ,ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Używam telefonu w aucie i korzystam z tego, który wysuwa się z kokpitu. Tam wpisuję PIN i wszystko działa - mogę telefonować i odbierać połączenia. A teraz o problemach ( studiowanie instrukcji nic nie dało)

- na kierownicy jest przycisk z symbolem telefonu - w jaki sposób z kierownicy ( oprócz odbioru) można wybrac żądany numer ?

- telefon -słuchawka ,który jest w wysuwanej szufladce-tam gdzie umieszczamy kartę SIM jest optymalnie naładowany ,tylko co z tego jak nie mogę z niego skorzystać ? Otóż jest tam napis w jęz.niem/ " Suche Basis" . Klawiatura działa i pokazuje 8 punktowe menu ,lecz działa tylko to ostatnie tzw. lokalne ustawienia... Jeśli chcę zmienić np. kod dostępu do telefonu - myslałem,że wlasnie w tym problem - pokazuje się napis " Kaine verbindung zur basis"

Może ktoś miał podobny kłopocik ?

A tak przy okazji - który z warsztatów od BMW polecacie w Szczecinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam

panowie to podzielcie sie informacja, jak rozwiazaliscie ten problem?

u mnie rowniez w dodatkowej sluchawce wyswietla sie SUCHEN BASIS

jakby nie bylo polaczenia miedzy sluchawka a autem. jak to rozwiazac?

malo tego gdy dzwoni telefon nie slychac dzwonka.. moze ma to cos wspolnego z glosniczkiem od komunikatow (od zapalonych swiatel, bledow czy niezapietych pasow) ? bo chyba jest u mnie odlaczony.. bo gdy wyswietlaja sie komunikaty nie ma zadnego przy tym dzwieku...

dopiero kupilem auto i probuje uruchomic telefon.. gdy rozmowa trwa rowniez nie slychac rozmowcy..

moze cos mam uszkodzone?

z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej,

 

jesli chodzi o przycisk na kierownicy, to prawdopodobnie mozesz podac nr glosowo, w jezyku niemieckim oczywiscie.

czy masz jeszcze na kierownicy przycisk z takim ludzikiem ktory mowi?

 

w mojej tym przyciskiem z telefonem tylko odbieram, natmiast tym drugim z ludzikiem, moge sterowac wiekszoscia funkcji glosowo, mowie nr telefonu po dwie trzy cyfry, on wyswietla sie na zegarach, pozniej mowie dzwon i dzwoni, z menu glosowego mozna rowniez edytowac ksiazke telefoniczna, zmienac usawienia, prawie wszystkich modulow w aucie. Ten system przedstawia sie jako SVC, i mowi kobiecym glosem.

 

moze to ci pomoglo

 

pozdrawiam

BMW RULEZ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.