Skocz do zawartości

Karta SIM do BMW Online


bondowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy może mi ktoś pomóc w odnalezieniu gniazda do karty sim w e60 z 2008 roku? Próbowałem skorzystać z funkcji bmw online jednkaże pojawi mi się komunikat "sim card not avaible" lub coś podobnego.

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...funkacja ta nie dziala w Polsce :duh: , dziala na 100% w Niemczech :mrgreen: , nie wiem jak to funkcjonuje w innych krajach ... funkcja ta powinna wchodzic z "automatu" jak tylko auto wykryje Twoj telefon....chyba, ze masz sluchawke BMW (telefon) to wtedy aby z niego dzwonic/laczyc z netem musisz wlozyc karte... pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
witam. chciałem odnowić temat :) a mianowicie u mnie w e61 telefon jest podłączony normalnie przez bluetooth i wszystko działa w momencie kiedy chce podłączyć się do bmw online wyskakuje komunikat ze nie ma karty sim. dodam ze auto jest użytkowane w Niemczech. a w aucie nigdzie nie ma żadnego miejsca gdzie ta kartę można włożyć :mad2: na jakiej zasadzie to powinno działać?? auto powinno się łączyć z telefonem i dzięki temu powinienem mieć neta ?? proszę o jakieś wyjaśnienie bo nie ogarniam tego :) pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeśli jest uruchomione dla twojego auta to udostępnij połączenie internetowe przez bluetooth z twojego telefonu.

Jak masz CIC i Combox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.