Skocz do zawartości

Felgi do e39 z e38 pytanie


kiler20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam pytanie czy te felgi z e38 http://moto.allegro.pl/item1010383392_felgi_z_oponami_bmw_7_e38_alum.html wejdą do e39 prawdopodobnie mają takie rozmiary 8"x18" ET 20 RS742 i 9,5"x18" ET 25 RS743 , są tam założone opony 235/50/18 i 255/45/18 i pytanie czy takie wejdą do e39 wiem że balon itp ale czy nie będzie obcierać albo wystawać . jak by ktoś mógł się wypowiedzieć bo mam zamiar się jutro po nie przejechać a blisko nie są :wink:

 

I jeszcze jedno pytanie jak wygląda sprawa z otworem centrującym

 

Z góry dzięki za odpowiedz

Edytowane przez kiler20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła nadal są na sprzedaż i cały czas się zastanawiam załóżmy że bym je roztoczył to czy wejdą one do e39 na 100% na oponach tych co są założone czyli 235/50/18 i 255/45/18 bo z tego co patrzyłem to takie felgi w e39 występowały na niższym profilu i pytanie czy na takich balonach wejdzie i nie będzie nic obcierać może ktoś ma u siebie taki profil opon ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła nadal są na sprzedaż i cały czas się zastanawiam załóżmy że bym je roztoczył to czy wejdą one do e39 na 100% na oponach tych co są założone czyli 235/50/18 i 255/45/18 bo z tego co patrzyłem to takie felgi w e39 występowały na niższym profilu i pytanie czy na takich balonach wejdzie i nie będzie nic obcierać może ktoś ma u siebie taki profil opon ??

 

zbyt wysoki profil te opony mają. Nawet jesli nie bedzie obcierać, to pewnie będziesz miał nieprawidłowe działanie innych elementów (prędkościomierz, licznik przebiegu, być może czujniki ABS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.