Skocz do zawartości

Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)


Hipo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

dokladnie jak pisze mati !!!

proponuje 28.4 ale to moze nie wszytskim pasowac bo bedzie sie zblizal majowy weekend, to 5.05. bedzie lepszym terminem :norty:

miejsce spotkania slask moze byc cz wa ,mozemy na jakim parkingu ewentualnie na kamieniolomach :norty:

wyskoczyc cos zjesc no i napic sie soczku czy kto co lubi :norty:

mozna tez podjechac na wyrazow ale tam warunki sa nie sprzyjajace i ktos moze wraca na lawecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy 28.04 bo jak będziemy przekładać z tygodnia na tydznień to nigdy nie dojdzie do spotu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.04 niestety jestem nad morzem na dlugi weekend to moge dorzucic foty ale z plazy... o ile pogoda dopisze :) pozdr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
no to ja na 28.04 odpadam bede na PW2012 w Poznaniu ;)

PW - Przywitanie Wiosny?? Możesz podać jakieś szczegóły tego wydarzenia? Chętnie bym się tam wybrał, ale nie znam szczegółów, bo nie jestem członkiem klubu. Jakiś czas temu wysłałem papiery z podaniem o członkostwo, ale chyba jeszcze nie zostało rozpatrzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja na 28.04 odpadam bede na PW2012 w Poznaniu ;)

PW - Przywitanie Wiosny?? Możesz podać jakieś szczegóły tego wydarzenia? Chętnie bym się tam wybrał, ale nie znam szczegółów, bo nie jestem członkiem klubu. Jakiś czas temu wysłałem papiery z podaniem o członkostwo, ale chyba jeszcze nie zostało rozpatrzone.

 

Nasz do Matiego on wie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to ja mam taki pomysł.

może niech każdy poda która z poniższych dat mu najbardziej odpowiada i wybierzemy najlepszy termin.

 

12/13 maj

19/20 maj

26/27 maj

2/3 czerwiec

 

osobiście podbijam 19/20 maj jako najbardziej dogodny dla mnie. jak pozostali?

 

ps. przyznam że jestem tu świerzynka więc nie chcę jakoś mocno narzucać więc zachęcam do ew sugestii.

czy lokalizacja jest w jakiś sposób ustalona czy też wypada coś wspólnie ustalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To ja z Wrocławia 19/20 do Częstochowy też może bym się kopnął. Już ponad 1/2roku mam jedynkę i ciągle nie mogę się zebrać na jakiegoś spota :). Na dzień dzisiejszy mogę przyjechać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak już będę pewny, że będę jechał to się będę próbował z nimi umówić. Raźniej będzie się jechać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.