Skocz do zawartości

[e39] Pomocy z ASB 530d - ASO Sikora bezradne


biala alpina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dobrze pamietam to ten temat byl w tvn turbo nawet.

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sprawa oczywista, rozbili/uszkodzili = zwrot kasy. Ale jednak nic nie jest takie proste jak się wydaje.

Poprawię: nic nie jest takie proste w PL - tym powalonym kraju - jak się wydaje

W każdym normalnym kraju najdalej miesiąc po wypadku klient jeździłby już naprawionym/innym autem bądź miał już na koncie wypłaconą kasę z odszkodowania.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sprawa oczywista, rozbili/uszkodzili = zwrot kasy. Ale jednak nic nie jest takie proste jak się wydaje.

Poprawię: nic nie jest takie proste w PL - tym powalonym kraju - jak się wydaje

W każdym normalnym kraju najdalej miesiąc po wypadku klient jeździłby już naprawionym/innym autem bądź miał już na koncie wypłaconą kasę z odszkodowania.

Pzdr.

w szwecji 5dni roboczych od daty przyjecia do naprawy,kazda naprawa ,musza sie zmiescic w 5 dniach ,to samo tyczy wyplaty za szkode od przyznania nawet w czasie rozmowy telefonicznej i podpisaniu zgody na wyplate,np. pelnej wartosci ,w ciagu 5 dni roboczych pieniadze musza byc na koncie klienta,plus czesto cos dozucaja na cukierki jak to zartobliwie nazywaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalnosc inna... ale jak to sie mowi "nie znajdziesz cwaniaka nad Polaka"... szkoda tylko ze w negatywnym stwierdzenia znaczeniu.

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - wynika to ze sparszywiałego prawa, które pozwala na takie olewanie klientów. W innych krajach jest prawo, które stanowczo i ostro pilnuje porządku w takich sytuacjach i są na to odpowiednie surowe sankcje i kary. Gdyby u nas było odpowiednie prawo i wydolne sądy to myślę, że duża część tych cwaniaczków internetowych i kozaków w serwisach nawet nie próbowałoby tak olewać klientów, wiedząc jak mocne oręża do sądowego wyegzekwowania prawa mają.

A tak - d upa blada...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale prawo ma chronić wszystkich a nie tylko tych, co korzystają z usług innych a ze polski naród, jaki jest taki jest Polak to cwaniak i kombinator jak by było takie prawo jak w innych krajach jak to piszecie o tych 5 dniach na wypłaty i naprawy to w Polsce by to nie przeszło, bo każdy zakład czy ubezpieczalnia poszła by z torbami, bo wykończyli by ich polscy oszuści wyłudzanie ubezpieczeń brak zapłaty za wykonanie naprawy bo kowalskiemu by się wydawało ze jak da auto do mechanika to wyjedzie nowym itp. Jak ktoś pracuje w firmie w obsłudze klienta to wie jak to jest najlepiej by było jak by wszystko było za darmo. Ale nie ulga wątpliwości ze w serwisach tez pracują cwaniaki i naciągają tych, co nie maja wiedzy ja to zawsze jak zaprowadzę auto do mechanika to albo jadę do 3 i pytam się, co to może być ile będzie kosztować potem czytam na różnych forach i później podejmuje decyzje, co z tym zrobi a jak to jakaś pierdola niewymagającą żadnego specjalnego sprzętu czy narzędzi robię sam. Jak mi kiedyś wyliczyli w gumax-się w Opocznie wymianę przewodu klimatyzacji z napełnieniem to tez usiadłem, bo zawołali za cala usługę 600 zł a ja kupiłem przewód na allegro za 100 sam wymieniłem w ciągu 5 min i nabicie 150 i zaoszczędziłem 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.