Skocz do zawartości

318i czujnik paliwa!


stachu530i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie kupiłem e36 318i kombi 98r,super autko.Moje zapytanie wsiadłem do auta odpaliłem motor przejechałem 300 metrów i nagle w kabinie zaczeło coś regularnie pikać(piszczeć)niewiem jak to nazwać.Czy to może być coś od czujnika paliwa bądz oleju?mam zepsuty wskaźnik w zegaże więc niewiem,chociaż dopiero tankowałem paliwo.Jest też wyciek oleju więc może czujnik oleju piszczy,nieznam się totalmie na e36 bo do tej pory byłem właścicielem e34.Prosze o podpowiedz z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

______

Poprawiłem tytuł. Proszę się stosować do regulaminu i formatu tytułowania: viewtopic.php?f=68&t=120678 . Następnym razem ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy to mogą być, np. spadak temperatury zewnętrznej do 3 st., kontrolka niezapiętych pasów, ręcznego, niedomkniętych drzwi, immobilajzera i zabezieczen anty-porwaniowych...

Napisz dokładniej, czy coś wtedy się zapala, silnik chodzi inaczej itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam imobilajzera,pas zapięty,dżwi tez zamknięte,niewiem czy mam system antyporwaniowy,ale chyba nie.Takie ciągłe pikanie teraz poszedłem zobaczyć czy bedzie to samo ale odpaliłem przejechałem się i wszystko ok niewiem o co chodzi,a gdy brakuje paliwa to auto jakoś sygnalizuje to że jest rezerwa oprucz kontrolki?a może to oil servis?kurde naprawde niewiem w e36 jestem blady,niestety.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Raczej nie będzie to z przyczyny świecącego błędu poduszki. Podjedź na kompa, niech ktoś sprawdzi Ci układ poduszek, czy wszystkie są, czy nie ma błędów w układzie etc. Gong Ci pika zawsze po odpaleniu??

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.