Skocz do zawartości

[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria


bmwz3coupeTbg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KUPIE czarne fotele do z3, moga byc nawet te "podstawowe" . Jakbyscie widzieli jakies na allegro to dajcie znac.

 

piotres, co kombinujesz?

 

Kiedys sie moga przydac jak bede sprzedawal samochod ;) . Nie sadze ze ktos mi doplaci 3000-4000zl za tapicerke z ///M. Ale to jesli wogole - raczej odlegla przyszlosc.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej bylo zostawic sobie tych co miales??

 

Jakbym ich nie sprzedal za tyle co chcialem to bym zostawil. A ze ktos raczyl tyle dac - to poszly ;).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
batim a nie lepiej bedzie poszukac motoru a jakis swaperow?? Z tego co wiem to maja sporo tych 2,8 po swapach na S50 czy na V8 i do wyrwania sa za smieszne pieniadze. Pogadaj chocby z firma PUZ z Torunia. Dalem ci kiedys namiar na nich. Do Torunia daleko nie masz wiec nie powinno byc problemu ze wspolpraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam HARDTOP DO Z3 wraz z mocowaniami !!

http://picasaweb.google.com/batimek/DACHZ3?feat=directlink

oto fotki, dwa miejsca lekko uderzone przy transporcie byly. Zaszpachlowane, przytarte, ale nie lakierowalem. Zakleilem ta naklejka :D oczywiscie przez to troche spuszcze z ceny.

Pozdro

 

http://www.allegro.pl/item1084293880.html

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam HARDTOP DO Z3 wraz z mocowaniami !!

http://picasaweb.google.com/batimek/DACHZ3?feat=directlink

oto fotki, dwa miejsca lekko uderzone przy transporcie byly. Zaszpachlowane, przytarte, ale nie lakierowalem. Zakleilem ta naklejka :D oczywiscie przez to troche spuszcze z ceny.

Pozdro

 

http://www.allegro.pl/item1084293880.html

 

Jak na allegro to troche za uczciwe foty porobiles ...przez ta szpachle to nie wiem czy ktos sie skusi. Mogles to zamalowac chociaz jakas czarna farba.

 

A ta podsufitka to dlaczego tak odchodzi ??

 

Nie to zebym byl zainteresowany tylko tak sie pytam ... :roll: ;) .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie specjalnie pokazalem spachle :D ja chyba za uczciwy jestem. To male uderzenia sa. zreszta i tak ktos kto kupi to przemaluje pewnie. Opuszczam z ceny zreszta :] chce ok. 2900 z mocowaniami. Jak dla mnie to okazja raczej :]

Podsufitka wlasnie nie wiem dlaczego. Jak kupilem to nie odchodzila. Ale to na szczescie latwe do ogarniecia, przed sprzedaza to zrobie

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra windshot doszedl . Wyglada na to ze jest bez uszkodzen, pozatym ze jest brudny (porzadne czyszczenie w planach) . Takze sprzedawce mozna polecic :cool2: .
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
kupie przednia lewa lampe do z3, moze byc bez zarowek, bez silniczka, z pomaranczowym kierunkiem, z wszystkimi polamanymi uchwytami, byleby klosz nie byl nigdy zdejmowany :D
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.