Skocz do zawartości

318i szyberdach


cipiur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
I tak jest. Kolego ten przycisk nie służy tylko do przyciskanie ale również do przesuwania przód tył. Jesli go wciśniesz i przytrzymasz bedzie Ci sie on uchylał i od razu zamykał. Masz tam jeszcze narysowane strzałki w którą stronę sie otwiera a w która zamyka szyberdach.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a silniczek chodzi jak próbujesz przesuwać szyberdach ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie działania dachu rozsuwanego

1 ustawić dach rozsuwany w położeniu podniesionym i trzymać dalej wciśnięty wyłącznik dachu w kierunku położenie podniesione.

-trzymać wyłącznik przez 5 sekund w położeniu podniesionym po każdej przerwie w zasilaniu prądem lub regulacji pokrywy

-trzymać wyłącznik przez 20 sekund w przypadku zakłócenia w działaniu lub odłączenia napędu albo po pracach przy linkach

Ustawienie dachu jest zakończone pomyślnie jeśli dach dociśnie-kliknie krótko jeszcze raz w kierunku położenia podniesiony. U mnie poskutkowało po kłopotach z zasilaniem i rozładowaniem akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie działania dachu rozsuwanego

1 ustawić dach rozsuwany w położeniu podniesionym i trzymać dalej wciśnięty wyłącznik dachu w kierunku położenie podniesione.

-trzymać wyłącznik przez 5 sekund w położeniu podniesionym po każdej przerwie w zasilaniu prądem lub regulacji pokrywy

-trzymać wyłącznik przez 20 sekund w przypadku zakłócenia w działaniu lub odłączenia napędu albo po pracach przy linkach

Ustawienie dachu jest zakończone pomyślnie jeśli dach dociśnie-kliknie krótko jeszcze raz w kierunku położenia podniesiony. U mnie poskutkowało po kłopotach z zasilaniem i rozładowaniem akumulatora.

 

zgadzam się, sam ostatnio grzebałem troche przy module komfortu i musiałem odłączyć akumulator i potem miałem problem z szyberdachem. ale trzeba go właśnie zrestartować :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.