Skocz do zawartości

Problem ze znaczkiem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Panowie mam pewien mały problem, posiadam BMW e39. Ostatnio jadąc za busem dostałem kamieniem spod koła, niestety przekonałem się o tym dopiero jak wróciłem do domu... całe szczęście kamień trafił w przedni emblemat... lepiej wydać 20zł na znaczek niż z 300 zł na naprawę maski. Kupiłem dzisiaj znaczek, chciałem go zamontować i hmmm natrafiłem na mały kłopot. Na masce w miejscu emblematu została ( hmm jak to nazwać) srebrna blaszka, o ile się nie mylę jest to metalowa część emblematu, tandetny znaczek który kupiłem składa się z 2 części, czegoś w stylu blaszki z bolcami ( chyba to co zostało u mnie na masce) oraz znaczka BMW- po prostu plastikowe koło. Pomyślałem sobie, że przełoże tylko środek znaczka, jednak okazało się, że jest płaski od spodu a to co zostało na masce jest zakrzywione no i powstaje problem... Oderwać to co zostało na masce czy kombinować coś aby wyprofilować znaczek tak aby pasował pod starą "podkładkę" ?

Mógłby ktoś coś doradzić? nie chciałbym odrywać czegoś co okaże się potrzebne... Gdyby coś mi pękło lub wykrzywiło się znowu musiałbym kombinować.

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Pozdrawiam,

Wajser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Też kupiłem kiedyś taki znaczek na allegro,co za tandeta :duh: Kawałek plastiku z przyklejonym kółkiem przypominającym logo BMW i w dodatku płaski jak deska!Po dwóch trzech miesiącach odklei się i zostanie sam plastik.Oryginalne znaczki chodzą powyżej 100pln na allegro i są wypukłe.Spróbuj włożyć coś cienkiego między znaczek a maskę i delikatnie podważyć,powinien wyjść.Tylko uważaj żeby lakieru nie porysować!!!

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a ja miałem taką przygodę ze ktoś próbował mi znaczek zaj..... ale zamiast tego po prostu go zniszczył - porysował. Gdy przyszła mi ta tandeta z allegro wyjąłem stary znaczek oryginalny wykroiłem oryginał tak żeby rozdzielić emblemat od mocowania ( tych 2 bolczyków) a potem na tamto mocowanie nakleiłem kropelką tą tandecioche wiec wszystko git majonez pasuje tyle ze mam jakby podwójną srebrną obwódkę wokół znaczka co wygląda ładnie i schludnie, jak będą komuś potrzebne fotki to się przejdę do auta i zrobię.

...::: Banditen Motoren Werke :::...

Dlaczego BMW?? Bo przedni napęd jest dla małych dziewczynek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja tzw srebrna blaszka jezeli nigdy nie byla wymieniana trzyma sie tylko na tych bolcach ktore widzisz na nowym emblemacie najlepiej poloz gabkie lub szmatke na maskie zeby nie porysowac lekieru in podwaz stara srubokretem tylko uwazaj na gumki ktore trzymaja znaczek zeby ich nie pogubic poniewaz bez nich znaczek odpadnie ale na wszelki wypadek przyklej go tez na czarny silikon tak dla bezpieczenstwa:]]]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.