Skocz do zawartości

[e36] gwiżdzenie z silnika.... dziwne dzwieki


Wojtas710

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim bmw nadal jest cos nie tak,

wymienili mi juz popme wspomagania, zrobili lozyska na alternatorze , rolki tez wymienialem, a ciagle mam problem z dzwiekiem silnika....

 

jest takie jakby gwizdzenie.... to gwizddzenie slychac chyba tylko "na luzie" jak dodaje gazu to juz nie (bycmoze silnik zaglusza)

dodatkowo zauwazylem ze przy okolo 2500 obrotow dzwiek z silnika jest jakby troche glosniejszy, ale juz przy 2700 znowu cichcnie (jakby tlumik wpadal w rezonans) ale obawiam sie ze to moze nie byc wina tlumika :(

 

Znacie jakiegos dobrego magika co by rozwiazal moj problem ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam mam problem z moim bmw nadal jest cos nie tak,

wymienili mi juz popme wspomagania, zrobili lozyska na alternatorze , rolki tez wymienialem, a ciagle mam problem z dzwiekiem silnika....

 

jest takie jakby gwizdzenie.... to gwizddzenie slychac chyba tylko "na luzie" jak dodaje gazu to juz nie (bycmoze silnik zaglusza)

dodatkowo zauwazylem ze przy okolo 2500 obrotow dzwiek z silnika jest jakby troche glosniejszy, ale juz przy 2700 znowu cichcnie (jakby tlumik wpadal w rezonans) ale obawiam sie ze to moze nie byc wina tlumika :(

 

Znacie jakiegos dobrego magika co by rozwiazal moj problem ? :(

 

 

też miałem taki gwizd długo sie zastanawiałem co to jest i docislem taką gumową rurke przy silniku i już nie gwiżdże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę poprawić tytuł tematu, albo będę zmuszony go zamknąć, a Tobie wlepić ostrzeżenie. Format tytułowania wątków dostępny jest do wglądu na górze tego działu.

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.