Skocz do zawartości

Drzwi od kierowcy nie otwierają się POMOCY!!


Rafaello27

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zaczynam kolejny swój problem wszystko działało jak należy auto zamykało sie z centralnego i otwierało oraz z kluczyka dzisiaj rano otwieram auto a tu zonk drzwi od kierowcy nie chca się otworzyc ani z pilota ani z kluczyka ani od środka pozostałe normalnie się otwierają prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to przyczyna mrozu to radzę pojeździć autem min 30 i nagrzewając środek auta na max. Następnie odstaw auto na min 1 godzinę tak aby ciepło wnętrza miało czas na ocieplenie się zamka. Po godzinie zamek powinien odpuścić nawet jeżeli auto pozostawisz na -15C. Jeżeli pomoże zdemontuj tapicerkę i spryskaj sylikonem smarującym zamek i zamontowane przy nim cięgna.

 

Ja męczyłem się z tym dwie zimy, z tym że rok temu prawie nie było mrozu więc taką sytuację miałem może kilka razy. Tej zimy nie darowałem.

U mnie rano po większym mrozie drzwi się otwierały, ale nie chciały zamknąć. Dla tego zamykałem centralny przyciskiem na środkowym tunelu i drzwi już nie otwierały się aż do ogrzania auta.

 

PS. smarowanie z zewnątrz choćbyś miał ten zamek utopić nie przynosi efektu. Aby zdemontować tapicerkę musisz otworzyć drzwi.

BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byc że ktoś grzebał przy zamku ?? aha i jeszcze nie moge otworzyc żadnych szyb z panelu sterowania szyb od kierowcy oprócz własnie tej od kierowcy otwiera sie nawet jak nie ma kluczyka w stacyjce a tak nie powinno byc , może to jest coś z elektroniką , komputer mi to pokaże czy nie ?? bo słyszałem że w bmw nie ma komputer nic do drzwi wiem że w Volkswagenie ma , jak to jest wie ktoś na ten temat coś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.