Skocz do zawartości

320i Problem z obrotami pomocy.


angel1210

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam e36 2.0 m50b20 91 rok,gaz 2 gen bingo mianowicie mam z nia taki problem iż gdy odpalam ja rano na benzynie wchodzi na obroty przełacza sie na gaz i mozna jechac ale jak jest rozgrzana przestaje lapac obroty a po dodaniu gazu dusi sie a nawet zgasnie.slychac tak jakby pufniecie w filtr powietrza niewiem jak to okreslic. Wymienione zostaly czujniki od temperatury. sonda lambda. Listwa wtryskowa z wtryskami sprawdzany byl czujnik polozenia walka rozrzadu. komputer. Jedynie co zostanie i przychodzi mi do glowy to wymienic filtr paliwa. co dalej tego niewiem pomocy moze ktos mial takie objawy prosze o pomoc

 

______

Poprawiłem tytuł. Proszę się stosować do regulaminu i formatu tytułowania: viewtopic.php?f=68&t=120678 . Następnym razem ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze pompa paliwa jest sprawna

Kolega powiedzial mi zebym odpiol przeplywke i sprawdzil jak bd tak samo to zanaczy ze to nie jest wina przeplywki. Zrobilem tak ale to nic niepomoglo. Ale gdy zatykam jej reka dolot powietrza to bunia wchodzi z 1000 na 1500 obrotow. pomocy. wczoraj wymienilem filtr i nic to niepomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam mam e36 2.0 m50b20 91 rok,gaz 2 gen bingo mianowicie mam z nia taki problem iż gdy odpalam ja rano na benzynie wchodzi na obroty przełacza sie na gaz i mozna jechac ale jak jest rozgrzana przestaje lapac obroty a po dodaniu gazu dusi sie a nawet zgasnie.slychac tak jakby pufniecie w filtr powietrza niewiem jak to okreslic. Wymienione zostaly czujniki od temperatury. sonda lambda. Listwa wtryskowa z wtryskami sprawdzany byl czujnik polozenia walka rozrzadu. komputer. Jedynie co zostanie i przychodzi mi do glowy to wymienic filtr paliwa. co dalej tego niewiem pomocy moze ktos mial takie objawy prosze o pomoc

A z odłączoną sonda lambda jak sie zachowuje?? Podłacz pod kompa i bdziesz wiedział co i jak:)

Diagnostyka komputerowa BMW dobrze ,tanio i solidnie 666109990 GG 230614
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.