Skocz do zawartości

Brak świateł wstecznego


kamyk_k1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum nic nie znalazłem więc zakładam nowy temat. Mój problem polega na tym, że przy wbijaniu biegu wstecznego nie załącza się światło wstecznego. Sprawdzałem żarówki - niestety nie są przepalone, byłem u elektryka z tego co mówił dogrzebał się do sterownika komfortu i twierdzi, że z nim wszystko w porządku, bezpieczniki też całe. Jeśli ktoś wie co może być powodem tej usterki proszę o pomoc.

Jeśli to istotne dodam, że to automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak udało się rozwiązać problem z wstecznym, mam te same objawy czyli sprawne żarówki ale nie reagują za załączenie wstecznego. Serwis stwierdził, iż należy wymienić moduł przestrzeni podłogowej, koszt ponad 2k, zastanawiam się czy może to być coś innego ?

 

Edit. Oczywiście na desce, przy każdym odpaleniu dostaje komunikat o przepalonych żarówkach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ruszyłem tematu (niestety brak czasu). jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że u mnie błędu na desce o przepalonych żarówkach nie ma. jutro zadzwonię do ASO zamówić czujnik, o którym mówił Mazowszak1. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mazowszak1

Miałeś również informacje na desce o przepalonej żarówce?

 

Zastanawiam się czy wymienić w ciemno ten czujnik czy od razu cały moduł o którym pisałem. Czy takie moduły nadają się do naprawy czy faktycznie trzeba wymienić cały ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dowiedziałem się tylko tyle, że w automacie czujnik o którym pisał Mazowszak1 nie występuje osobno (nie ma możliwości wymiany). Jest częścią stała razem ze skrzynią. Jedyne wyjście to podjechać do ASO na komputer i dokładnie ustalić co może być przyczyną. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.